Klimakterické návaly, bolest kolena a chodidel, zánět středního ucha a mozkových blan, neuspokojivé rodinné vztahy

52 let – Nový Oldřichov

„O duchovním léčení paní Wenkeové jsem se doslechla v roce 2008. Tato možnost mě velice zaujala, protože jsem v té době trpěla více jak 4 roky klimakterickými návaly, které se projevovaly silným pocením. Pokud jsem se neutírala, pot se mi během půlminuty sléval v kapky a stékal po obličeji. Toto se opakovalo průměrně 4x do hodiny. V noci jsem se budila a utírala. Lékařka mi předepsala hormonální léčbu, po které mě velmi bolely žíly na nohou i na rukou, a proto jsem ji brzy odmítla. A tak jsem si zvykla a utírala se a prala a prala.

V té době jsem trpěla také bolestí kolena, které prodělalo před třiceti lety operaci, a záhadnými bolestmi chodidel vždy při chůzi. Absolvovala jsem elektroléčbu s krátkodobým efektem. Jsem vášnivá turistka a věnuji se orientálnímu tanci. S těmito vadami byla chůze dosti nepohodlná a při tanci jsem vůbec nemohla na špičky.

Paní Wenkeová provedla duchovní léčení a oznámila mi, že návaly souvisely se sníženou funkcí hypofýzy a oslabenou slezinou, bolesti kolena a chodidel byly důsledkem borelií v krvi. Dostala jsem doporučení, jak se mám doléčit. S napětím jsem očekávala výsledek a byla jsem ve velkém údivu, když třetí den po energetickém vyladění se po mně proběhlo horko už jen 3x za den a pak návaly úplně zmizely!!! Byla jsem svědkem zázraku. Bolesti kolena a chodidel postupně slábly a do tří měsíců zmizely úplně.

Moje vztahy s maminkou byly od dětství velmi komplikované, pociťovala jsem nechuť vůči ní. Se sestrou jsem měla dlouhá léta komunikaci spíše bojového charakteru. Byla jsem z toho velmi smutná. Záviděla jsem kamarádkám, které se svými maminkami a sourozenci hezky vycházely. Podstoupila jsem různé psychologické poradny, zkoušela jsem rady kartářky, etikoterapii, situace se neměnila. Po zkušenostech s léčbou Božím světlem jsem se zeptala paní Wenkeové, zda by dokázala i v takové věci najít řešení. Doporučila mi napsat žádost o rozbor karmických vztahů, což jsem neprodleně učinila. Odpověď byla šokující, špatné vztahy byly důsledkem toho, že jsme si v minulých životech něco neodpustily. Požádala jsem o zrušení těchto karmických vztahů a bylo mi vyhověno. S napětím jsem očekávala další vývoj. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Do půl roku se naše vztahy vyčistily a dnes si s maminkou užíváme pohodové společné chvíle. I domluva se sestrou je mnohem vstřícnější. Cítím se s nimi velmi dobře, mám pocit, jako by ze mne byl odvalen velký kámen. Byl to dárek k mým padesátinám a jsem za něj neskonale vděčná.

Postupně jsem si udělala mnoho zkušeností přes klienty Centra pro zdraví a pronikala stále hlouběji do podstaty těchto zázračných uzdravení.

Další moje zkušenost byla s energií kundalini. Začalo mě bolet břicho z neznámého důvodu a bolesti se velmi rychle stupňovaly. Během dvou hodin se přidala zimnice, která mě dostávala do křečí. Bolest vycházela z oblasti slepého střeva a projížděla do celého podbřišku, do kostrče a bederní páteře při každém drobném pohybu. Paní Wenkeová mi na dálku zjistila rozlitou životní sílu kundalini do energetického systému. Udělala léčebný zásah, doporučila mi Bachovy kapky, které jsem naštěstí měla doma. Během dvaceti minut polevily křeče a zimnice, uklidnila jsem se a bolesti břicha velmi rychle odezněly.

A poslední moje zkušenost byla se zánětem středního ucha a mozkových plen. Toto onemocnění ke mně přišlo v letním období. Ucho začalo bolet pozvolna, intenzita se ovšem stupňovala a přešla v bodavé bolesti do levého ucha a spánku. Byla jsem z toho vyděšená, nikdy jsem moc nemarodila a teď toto. Opět jsem se obrátila na paní Wenkeovou, a ta mi udělala dálkový zásah a dala doporučení, jak doléčit. Zrovna jsem měla návštěvu a úleva byla rychlá, tak jsem doporučené rady jen tak ‚ošolichala‘. To ale byla chyba. Bolesti se vrátily a především mne trápily v oblasti hlavy, jakoby mi ostrým dlátem projížděly do spánků, do očí, do čelistních kloubů a do temene. Nemohla jsem pohnout hlavou, v zátylku se mi udělala velká bolestivá boule, tudíž jsem nemohla ležet na zádech. Volala jsem paní Wenkeové, zda by mohla zjistit, co se děje. Ta velmi rychla zjistila, že jsem doporučené rady nedodržela, že jsem si léčby nevážila a že zánět přešel i na mozkové pleny. A nedostala povolení k léčení.

Byla jsem v koncích, protože jsem nechtěla jít k lékaři. Bolesti byly strašné a jediné, co mi pomáhalo je zmírnit, byly modlitby za odpuštění a prosby o pomoc. Často jsem opatrně slézala z lůžka a klečela a prosila přes den i v noci. Po dvou dnech paní Wenkeová zjistila, že moje prosby byly vyslyšeny a dostala povolení k zásahu. Úleva přišla rychle, ale jen malá. Opět jsem volala SOS, že bolesti přetrvávají, a paní Wenkeová zjistila, že mezitím moje karma spadla do zátěže. Příčinou byly moje myšlenky, které mi již delší čas chodily a ubližovaly mně i lidem v mém okolí. Ačkoli jsem věděla, že myšlenky mají stejnou váhu jako naše činy, nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. Opět byl zákaz léčení a já musela čistit svou mysl, prosit za odpuštění lidi, kterých se to týkalo, a v krutých bolestech čekat, až bude mít paní Wenkeová povolení k léčení. Celý tento očistný proces trval měsíc.

Pak nastala rekonvalescence, už jsem mohla omezeně pracovat. Nesměla jsem však na sluníčko, musela jsem hlavou pohybovat velmi pomalu, jinak opět přišla bolest a závrať. Pomalu ale i tyto dozvuky ztrácely sílu a po dvou měsících rekonvalescence jsem udělala horskou túru 27 km včetně výstupu na Sněžku. To byl důkaz, že je moje zdraví opět v naprostém pořádku. Asi netřeba psát, jaká je moje vděčnost, že mě paní Wenkeová touto cestou provázela. Děkuji Bohu za uzdravení a za to, že jsem měla možnost prožít si na vlastní kůži stoprocentní účinnost této čisté metody. Moje víra v uzdravování vystoupala do veliké výše.

Slovy se nedá vyjádřit ten pocit nekonečného bezpečí, který jsem nalezla ve spolupráci s paní Wenkeovou. Uvědomila jsem si, že každá nemoc a každý problém mají své duchovní příčiny, a pokud je budu hledat a odstraňovat, mohu si užívat stálé zdraví. Každá nepohoda je pro mne upozorněním, že něco dělám chybně. Pokud tyto chyby hned v začátku odstraním, můj život se stává procházkou růžovým sadem.“

S láskou

Hana Benešová