Jiný pohled na život

    „S vděčností jsme přijali nabídku, aby i náš příběh byl zařazen mezi jemu podobné, a s ještě větší vděčností můžeme napsat, že díky učení paní Wenkeové jsme více s Bohem. Toto slovo se dnes píše s malým b, stále totiž v lidech panuje zatvrzelá představa nekonečného odříkávání modliteb v kostele a také historické zkušenosti, které potkaly naši jinak velmi spirituální zemi.

Není v našich silách dát do několika odstavců, co vše jsme mohli během osmi let po boku Center pro zdraví prožít, a navíc některé zkušenosti se prostě nedají vysvětlit těm, kteří si stále myslí, že žijeme jenom jednou a Bůh je pouze slovo z bible. Tyto řádky tedy nemají povahu výpisu potíží a nemocí, ale jsou prostou ukázkou toho, že člověk jako duchovní bytost má přímo povinnost již od dětských let žít vědomí duše, nikoli pouze těla a pokud snad ztratil tento klíč v průběhu svého uspěchaného života, je jeho prvotním úkolem najít jej zpět. Berte tedy tyto řádky jako fakt zázraku uzdravení, ale hlavně jako ukázku transformace vědomí.

Bylo mi 32 let, když se má žena poprvé účastnila víkendu Center pro zdraví. A protože ji tento projekt oslovil, neváhala s objednáním na léčení k paní Wenkeové. Trpěla po mnoho let silnými a opakovanými záněty močového měchýře, které léčila antibiotiky. Tato forma léčení však nepřinášela kýžený efekt. Až léčení Božím světlem vedlo k finálnímu uzdravení. V té době mě projekt nikterak nelákal. Četl jsem východní nauky a doslova hltal jednu meditační techniku za druhou. Vlastně jsem ani nevěřil, že lze spatřit takový zázrak uzdravení. Byl jsem plně oddán západní medicíně, ale uzdravení mé ženy bylo jak náraz paprsku do mého ega.

Netrvalo dlouho a při sportu jsem ucítil silné lupnutí v koleni a poté následný otok. Protože jsem znal postupy moderní medicíny, věděl jsem, že mě čeká minimálně artroskopie kolene (měl jsem již předtím obě operovaná). Má žena mě však přesvědčila, abych poprosil o léčení Božím světlem. Stal se zázrak, který jsem prožil. Jako již věřící Tomáš jsem se nechal objednat na další léčení, neboť jsem již tři roky bral nejsilnější tabletky (předepsány byly do konce života) na štítnou žlázu, měl jsem cystu nad ledvinou, vysoký tlak a další tělesné potíže. Po osmi letech od léčení mohu říci, že jsem uzdraven od všech tělesných potíží jenom díky víře, která zaťukala na bránu nebes a poté mohla přijmout Boží světlo z rukou duchovní léčitelky paní Wenkeové.

Od té doby jsme se plně odevzdali Bohu a s velkou chutí oba podporovali tento projekt. Bylo neskonalým štěstím, že naše děti mohly být také léčeny a uzdravovány z nemocí těla i duše. Prošli jsme s nimi stavy odsáté kundalini, napadením zlem a dalšími formami, které současná medicína nejenže neuznává, ale pohrdá jimi.

Učení paní Wenkeové není pouze o uzdravení těla, ale o pohledu na svět, a to je to nejcennější. Vím, je snadné to číst, ale nesnadné pochopit, pokud však člověk zažije na vlastní duši zázrak, potom je vše jednodušší. Obdivujeme lidi, kteří jdou touto cestou, aniž by potřebovali nakopnout právě prožitkem zázraku. Již devátý rok žijeme Boha v sobě a děkujeme mu z celého srdce za každý nádech. Cesta vzhůru není jednoduchá a mnohdy velmi bolí tělo i duši, což jsme mohli oba prožít při sériích spirituálního otevření a mé silné psychospirituální krize.

Nechceme, aby naše děti zažívaly jednu diagnózu za druhou, a nebude to ani nutné. Stačí pochopit, že síla, která nás vede, je stále s námi. Stačí pochopit, že na nic nikdo není sám, stačí pochopit, že dodržováním etických zákonů se žije s láskou v srdci, a ta je pramenem skutečného poznání…, poznání Boha v nás!

Děkujeme Vám paní Wenkeová za to, že jste a že si Vaše učení mohou přečíst i ti, kteří si začali klást otázky nad smyslem života, nad falešnou radostí, nad tím, zda je rozdíl mezi léčením a uzdravením.“

rodina Sedlákova