Ráda bych se s vámi podělila o svoje zkušenosti s blechami. Třeba bude někomu nápomocna.

Před pár lety bylo pro nás velkým překvapením, když jsme pozorovali štípance na našem pětiletém synovi. A zjistili, že jsou od blech, které se u nás zabydlely, zřejmě z naší kočky.

Inspirovaná knihami paní Wenkeové, panem Kočím, zážitky z a po Božím léčení, sdílením s paní Benešovou a panem Boháčem, jsem odolala radám okolí postříkat Biolitem celý dům a v modlitbách prosila Pán Boha o pomoc.

Proces to byl velmi náročný, hledala jsem, čím jsme si blechy způsobili. Samotnou kočkou to být nemohlo, předchozí kočku jsme taky neodblešovali a všechno bylo v pohodě. Z knížky paní Wenkeové jsem se dočetla, že blechy signalizují například sníženou imunitu. Začala jsem tedy v modlitbách prosit o zvýšení imunity svého syna a taky své, jelikož jsem taky občas bývala poštípaná. Naše malá dcera však nikoliv a i manžel minimálně. Upravila jsem rodinný jídelníček a omezila sladkosti. Z domácí kočky jsem udělala kočku venkovní a blechy několikrát denně chytala do kyblíčku s vodou, odkud nemohly utíkat. Stala jsem se profi chytačkou blech, ale nedělalo mi to dobře. Mívala jsem i stavy zoufalství z celé té situace, dokonce jsem při jednom z nich použila i zmiňovaný Biolit, ovšem ten mi dělal tak nedobře, že první pokus byl i posledním. Pak jsem jednou zjistila, že když se mezi mnou a manželem zlepšila, lehčeji řečeno, nálada, blechy jsem pár dní nenašla. Napadlo mne tedy, že nás to nutí pracovat na našem vztahu, který prožíval už dvouletou krizi.

Začínalo toho být na mne už moc, syn nemohl chodit do školky, já byla unavená věčným prohlížením nohou, chytáním blech, praním, častým povlíkáním a moc prosila Pána Boha, ať mi pomůže. Zoufalost střídal vděk, že mě to celé vlastně hodně posouvá, jelikož se zlepšilo naše partnerství. No, a jednoho hezkého dne blechy zmizely a s tím přišla obrovská úleva.

Nebýt důvěry v Boží všemohoucnost a v naslouchání, co mám ve svém životě zlepšit, bylo by mi daleko hůře. Děkuji za to všechno.

Jsem tak vděčna paní Wenkeové za její projekt, že to ani vypovědět nemohu. Otevřelo mi to cestu, kterou jsem si ani ve snu nepředstavovala a přesto jsem po ní niterně toužila. Všechny její knihy a osobní setkání, laskavost a podpora, ale i přísnost průvodců projektu, živá voda též v knihách pana Kočího a Abdrushina, to vše mi ukázalo a stále odhaluje pravdu o sobě, svém životě, díky které ho mohu postupně uzdravovat. Díky prožitkům, které u toho všeho mám, si připadám znovuzrozená.

Děkuji!

Lufka

Doplnění, rok 2019: máme další kočičku, za mrazů se nám ji sželelo a pustili jsme si ji dovnitř našeho domu, kam moc chtěla. Byla jsem ostražitá, protože ji nijak neodblešujeme. Ale po blechách ani stopy. Musím říct, že můj muž za těch pár posledních let na sobě udělal veliký kus práce, je z něho jiný člověk, s větší chutí do života a radostí z práce, které je na domě i pastvině dost. Jednoho dne požádal paní Wenkeovou o kontrolní diagnostiku svého energetického systému a potvrdilo se, že jeho vibrace, které byly dříve mínusové se změnily do plusových. Naši blízcí říkají, že už není „šedivý“, ale naopak „září“. Vysvětluji si tedy, že jedním z hlavním důvodů příchodu našich bleších spolubydlících byla manželova stagnace na sobě pracovat. Díky Bohu za tu změnu. Bez ní by se pravděpodobně naše rodina rozpadla.