Bolesti hlavy a bříška

5 let – Slaný

Vzhledem k mé výborné zkušenosti s léčením Božím Světlem se starším synem jsem se vydala k J.W. i s Františkem. Několik měsíců si občas stěžoval na bolesti hlavy hned ráno po probuzení a na bolesti bříška.

Oznámení příčiny mě velice překvapilo: někdy zažil nějaký větší šok, možná i ve spánku, a proto ta bolest hlavy. U samotného léčení jsem přítomna nebyla, ale ještě když František spal, mne J.W. zavolala do místnosti, abych se na něj podívala a postupně ho probudila. To, co jsem viděla, byla nádhera – naprostá odevzdanost ‚andělské péči‘, spánek s úsměvem na rtech, ruce a nohy rozhozené, vlastně jsem měla pocit, že celý září… Trvalo mi několik minut, než jsem ho probudila, vůbec se mu z náručí andělů nechtělo.

Ještě nikdy jsem ho nebudila tak dlouho, většinou se k němu nakloním a je vzhůru a čilý. Byl to pro mne krásný zážitek. Jeho potíže zmizely.

Od té doby si sám od sebe říká dětské modlitbičky i v průběhu dne a chce je naučit i ostatní děti ve školce. Když se večer ptám, co budeme číst, často mi podává Bibli pro děti a ptá se na anděly, Ježíše, Pána Boha… Je to pro mne neuvěřitelné, protože bych mohla říci, že ještě před rokem jsme byli téměř ‚ateistická‘ rodina.

Děkuji za vše.

Lucie Pospíšilová