Pamatuji si to moc dobře, manžel přijíždí z práce, netrpělivě na něho čekám s několikaměsíčním miminkem rostoucím v bříšku. Vyhlížím ho nervózně každý den, protože je toho na mne moc, tříletý synek, rostoucí bříško, nekončící rekonstrukce domu, zvířata… A samota uvnitř. Necítím se dobře psychicky i přesto, že není důvod být nešťastná. Tento podvečer se ale něco změní. Manžel mi podává brožurku „Obdivuhodná uzdravení lidí a zvířat“, kterou našel v nabídce různých letáků ve vegetariánské restauraci. Ještě se ani pořádně nezačtu a najednou se ozve vnitřní hlas „To je ono, to je to, co hledám!“. Teď zpětně vidím, že se vnitřní hlas nemýlil a zásadně se mi změnil život. Já dokonce tvrdím, že mě zachránil.

Příběhy uzdravení uvedené v brožurce přímo zhltnu a prožívám dojetí nad tím, jak někomu skončily migrény, záněty močového měchýře, dětské záchvaty, začervení zvířat, smrtící nálety ptáků na okno v obýváku… A nejvíc mne zasáhla výpověď muže, který s vyoperovanou štítnou žlázou po mnoha letech vysazuje doživotní hormonální léky a žije! Zaujalo mne, že každý, kdo popisuje své zázračné uzdravení, velmi děkuje duchovní léčitelce Jožce Wenkeové a jejímu projektu Centra pro zdraví. A Bohu.

Jsem sice tak trochu ateista obracející se v tíživých situacích k andělům, ale velmi toužím se s paní léčitelkou setkat. Objednávám si první dvě knihy psané přímo paní Wenkeovou „Léčení Božím Světlem“ a „Tajemství základů léčitelství“. Dočítám se o jemnohmotných jevech, které způsobují naši nepohodu a nemoci, a také čím si je lidé způsobují. Šokují mne informace o moci temných sil, které na lidstvo, často velmi nenápadným způsobem, působí. Dozvídám se, že při návštěvě duchovní léčitelky dojde nejen k očištění mých jemnohmotných těl, ale získám též ochrany z duchovního světa před útoky temna. Nevycházím z údivu při čtení knih, které autorka napsala pod Božím vedením. Je zde mnoho uzdravujících zázraků, např. navrácení zraku malému děvčátku. Jsem velmi překvapena, čím vším musela paní Wenkeová projít, aby získala léčitelskou schopnost, jakým způsobem ji průvodci z námi neviditelného světa vedli a vedou, jakými zkouškami a útrapami procházela a prochází a jak získala zasvěcení přímo od Boha. Zdá se mi to všechno jako pohádka, ale jsem vnitřně poháněna proniknout hlouběji do tajemství, které se mi začalo odkrývat.

A přichází den, kdy celá rodina duchovní léčitelku navštívíme. Nic vážného mne netrápí, jen mám zvláště před spaním nepříjemné tiky do nohou, které ale přisuzuji těhotenství, dále zhoršující se zrak a synek se občas děsivě křičí ze spaní. Léčení probíhá v úplné tichosti. Cítím jen šimrání u očí a když je u mne synek, několikrát mne z zničehonic objímá. Po skončení léčitelského zásahu se dozvídám, že tiky u nohou byly způsobeny částečně rozlitou energií kundalini, která při zásahu byla navrácena do svého úkrytu. Mým očím prý už delší dobu scházel přísun oživující energie, kterou si potřebuji vyprosit od Zdroje, který tuto energii dává a od mého syna byly odvedeny duše zemřelých, které působily v jeho auře. No napadlo by vás to? Dále se nám dostává všech tří ochran duchovního světa a též informace, že v bříšku se vyvíjí vyšší duchovní bytost.

Jsem nadšena. Tiky do nohou úplně zmizely a synek přestal křičet ze spaní. Dostávám kontakt na průvodce Centra pro zdraví, který mi předává velmi zajímavé a cenné informace, jak si duchovní ochrany udržet a tím i dobré zdraví. Nejdříve se radám trochu bráním, ale při vzpomínce na pomoc, která se mi návštěvou léčitelky dostala, začnu pokyny s důvěrou praktikovat.

Následuje velká, ale osvobozující vnitřní práce. Získávám informace, čím vším si škodím, jakým způsobem se příčím duchovním zákonům a tím si ubližuji. Dostávám doporučení na pravidelné modlitby. Přiznám se, trochu se zdráhám, ale po nedlouhé době přichází prozření, co se vlastně děje, když se modlím… Navazuji tím vztah se sílou, která mě stvořila, vše napájí oživující energií, je všudypřítomná, vševědoucí, všemohoucí… Snad mohu tvrdit, že jsem pocítila Boha, tu neskutečnou lásku, která mi zaplavuje právě při modlitbě srdce a vchází do mne klid, důvěra, vděčnost.

Mé dceři, která se pár měsíců od návštěvy duchovní léčitelky narodila, už jsou tři roky. Za tu dobu se mi otevřely dveře do tajemného světa, který v úžasu stále prozkoumávám, kde se neustále vzdělávám a má pokora a vděčnost rostou s každým zažitým zázrakem, který prožívám, když se potkávám s vlastními stíny, strachy, obavami. A mé oči už zase vidí ostře. Projekt Centra pro zdraví, který paní Wenkeová po Božím vedením založila, mne navedl na cestu hlubokého sebepoznání, na intenzivní práci na sobě samé a na pochopení, že nade mnou bdí síla nezměrná, jejíž dosah má mysl ani nedokáže uchopit, ale srdce alespoň z části ano.

Již mohu otevřeně, bez obav a s důvěrou i veřejně prohlásit: „Bože, ty vševědoucí, všemohoucí sílo, děkuji Ti za život. Děkuji za pomoc, že mé ego už mi nebrání před Tebou pokleknout a z hloubi srdce vyjádřit svoji neskonalou vděčnost za vše, co jsi pro mne učinil. Děkuji, že jsi vyvolil a připravil svého služebníka, aby založil projekt, který doplňuje lidem duchovní vzdělání a tím se stávají soběstačnými a léčí se bez doktorů, bez léků a s vhledem, které energie jakým způsobem ovlivňují zdraví a chování člověka. A jako třešinku na dortu dostávají informace, jaké změny se dějí s naší planetou Zemí a jejími hlavně lidskými obyvateli při současném transformačním procesu.“.

Lucie Kejvalová