Zánět štítné žlázy

27 let , Praha

„Ráda bych se podělila o zkušenosti s duchovní léčbou. Asi před 15-ti lety při prohlídce u praktického lékaře po chřipce a po prohmatání krku jsem byla poslána na krevní vyšetření, kde mi byla lékaři stanovena diagnóza ‚zánět štítné žlázy‚ a předepsány léky, které měly nahrazovat nefunkční činnost štítné žlázy s tím, že tato diagnóza je celoživotní a bohužel není způsob uzdravení.
Jelikož jsem v lékařských záležitostech laik, vždy jsem při kontrole přijala fakt, pokud mi bylo sděleno, že je potřeba zvýšit dávku léků.

Nikdy jsem ani nepochopila, jaký je přesný důvod zvyšování dávky léků a ani jsem nepátrala po příčině vzniku této diagnózy a už vůbec nedokážu pochopit, proč v této souvislosti se používá pojem ‚lék‘. Lék by měl člověka léčit, a ne pouze nahrazovat něco, co v těle nefunguje.

Paní Wenkeovou jsem poznala přes otce, kterého úspěšně uzdravila. Jelikož mne vždy duchovní záležitosti zajímaly, navštívila jsem přednášky pí. Wenkeové, prošla očistou energetického systému, při které jsem již cítila uvolnění v krku, kde mi byly odsáty duše mrtvých a poté si zažádala o dálkové léčení Božím světlem. Léčení probíhalo prostřednictvím působení energií paní Wenkeové a mé osobní léčení spočívalo v popíjení bylinného čaje na štítnou žlázu, užívání jódu a reflexní terapie. Samozřejmě vše bylo podporováno vlastní vírou v uzdravení. Léčba trvala necelé 2 měsíce s vynikajícím výsledkem – ‚uzdravena‘. Po této zprávě jsem vysadila léky, které jsem měla od lékařů předepsané a brala jsem je každý den 15 let. Nyní se cítím výborně a na léky si ani nevzpomenu. Dnes již vím, jak je velice důležité pečovat o svoji duši.

Tímto chci velice poděkovat paní Wenkeové za mé uzdravení pomocí Božího světla a každý den děkuji Bohu, že jsem uzdravení dosáhla.“

Jana Michaličová