Začervení

„Před několika lety jsem si pořídila dvouleté hříbě – klisnu Hannah. Ustájila jsem ji u nás na vesnici ke stádu dalších 6-ti koní a jakožto koňský amatér jsem se od svých kolegyň učila základním koňáckým dovednostem. Před rokem jsme nechali všem koňům vyšetřit trus na parazity. Má Hannah ještě s jedním dalším koněm byly docela dost začerveni, konkrétně parazitem zvaným strongylidi. Jsou to paraziti, kteří putují po celém těle koně a mohou způsobit vážné problémy, je-li jich mnoho. I přesto, že dle odborníka bývá začervení u mladých koní časté, doporučil klasickou antiparazitální léčbu. Vnitřně jsem cítila, že nechci svému koni podávat chemickou pastu, i když mě odborník ujišťoval, že to, co mi navrhuje, je pro koně neškodné.

Požádala jsem tedy o diagnostiku a případnou léčbu paní Wenkeovou. Výsledek byl, že má klisna byla napadena energií zla, měla zablokované všechny čakry a vysátou kundalini energii. Vše bylo po dálkovém zásahu paní Wenkeové uzdraveno, avšak s doporučením, abych koně přemístila do jiného ustájení, protože může dojít k opětovnému zasažení energií zla.

Byla jsem velmi vděčna za toto uzdravení, děkovala jsem za něj každý den, ale nedokázala jsem si představit, že koně stěhuji, měla jsem ji kousek od domu se spoustou dalších výhod. A tak jsem doufala, že bude vše v pořádku.

A nebylo. Po pár měsících jsme udělali opětovný rozbor a má Hannah z toho vyšla s ještě horšími výsledky. Začala jsem se nad celou situací vážně zamýšlet a od paní Wenkeové jsem dostala odpověď, že pokud koně neodvedu ze stávajícího prostředí, nemůže provést léčebný zásah.

Bylo velmi zajímavé a náročné, jak probíhalo hledání nového ustájení. Vše ale dobře dopadlo, podařilo se ho najít a paní Wenkeová provedla osvobozující dálkový zásah, kdy byla přesekána všechna zlá vlákna. Jako úkol jsem dostala podávat antiparazitální bylinnou směs Jukl a prosila za Hannah v modlitbách. Po třetím rozboru je má Hannah začervená jen minimálně, což je vlastně zdravý stav, který udržuje tělo v rovnováze.

Je velmi zajímavé, co všechno mi tento zážitek ukázal. Kdybych podala svému koni chemický lék, nezjistila bych, jak jdu v hodně věcech v péči o koně proti sobě, jak často sama sebe přetěžuji a co mi nesvědčí. Po všech změnách se mi velmi ulevilo. Nejen, že jsem pomohla svému koni, ale pomohla jsem hodně sobě.

Paní Wenkeová, paní Benešová, z celého srdce Vám děkuji!

Paní Wenkeová, velmi si vážím, do jakého rizika vstupujete při těchto očistných léčebných procesech!

Bože Všemohoucí, jsem nesmírně ráda, že o Tobě vím a děkuji Ti za Tvoji velikou milost! “

Dodatek, rok 2018: Od té doby Hannah odčervuji výše zmiňovaným způsobem – duchovní očistou (hlavně sebe sama) a bylinkami. Hodnoty přítomnosti parazitů se střídaji z nejnižší po nulovou. Takhle fungujeme již čtvrtým rokem a kobylka je zdravá 🙂

Lufka