Dávivý kašel

„O Heidi jsem měla velikou starost. Čtyři měsíce již byla v intenzivní péči zvěrolékaře, i přesto však byl její stav stále horší a horší. Nemohla se už vůbec nadechnout a pohyb se pomalu stával téměř nemožný. Různé léčivé byliny, čaje, přírodní léky, které kromě toho dostávala, žádné zlepšení jejího stavu nepřinesly. Byla jsem zoufalá, protože pro mě Heidi velmi mnoho znamená.
Je to zvíře, které mi dodává sílu a které mi velmi pomohlo při mém nedávném, velmi těžkém onemocnění.

Dálkovým zásahem paní Wenkeové se její stav výrazně zlepšil, Heidi dýchala stále lépe a lépe a já jsem jí mohla opět začít zatěžovat tak, jak byla zvyklá. Už zase jezdíme spolu do přírody, aniž by lapala po dechu. Do její potravy jsem opět zařadila vše, co zvěrolékař vyřadil v přesvědčení, že se jedná o alergii. Nesměla již nic, trávu, mrkev, jablko i další… Bála jsem se o její život. Jsem neskonale šťastná, protože se po užívání Bachových esencí, které jí paní Wenkeová vytestovala, také uklidnila a uvolnila.

Chtěla bych touto cestou paní Wenkeové velmi poděkovat a věřím, že se Heidi postupně zcela uzdraví. Jsem vděčná a modlím se za to.“

Co nesrdečněji děkuji za pomoc.

MUDr. CHRISTINE HÜHNE-BAUMGART