Nalezena v kritickém stavu v lese

„Na jaře letošního roku jsme šli na procházku s naší fenkou Rubi. Nevím proč (tedy dnes už vím) jsme se vydali někam, kde jsme předtím ještě nikdy nebyli. Rubi běžela před námi a narazila na kočku, která byla ve velmi zbídačelém stavu – v podstatě pomalu umírala. Na celém těle měla prašivinu, třásla se zimou a pršelo na ni. Věděla jsem, že se tam bude ještě nějakou dobu trápit, tak mi to nedalo a odvezli jsme ji na veterinu s tím, že jí chceme ušetřit trápení.

Veterinář řekl, že se z toho může dostat, ale jen pokud by mohla zůstat u lidí v teple a také prý budou potřeba pravidelné injekce. Ihned jsem se rozhodla pro její záchranu. S první injekcí jsme se vrátili domů a já jsem ihned kontaktovala paní Boháčovou.

Ta mě informovala, že je kočka silně oslabena negativními energiemi (od lidí, kteří ji vyhodili), má odčerpanou životní energii kundalini a její lymfatický systém a kůže jsou plné bakterií. Několikrát byla kočka přeléčena dálkovým zásahem.

Do měsíce narostla kočce z původně žluté, zmokvané, řídké a velmi páchnoucí srsti úplně nová, bílá a hustá srst a kočička byla téměř v pořádku. Na žádné další injekce jsme již nešli.

Dnes je Bělinka naprosto zdravá, čilá a velice přítulná. Od paní Boháčové jsem se ještě dověděla, že její duše je velmi vyspělá a také to, kolik je jí přesně let.“

Zdena Blažková