Tasemnice, neobvyklé chování

„Jsem již pátým rokem chovatelkou pěti koček, jedna maminka a čtyři její potomci z jednoho vrhu. Jájina šla na svět jako první, teď je nejmenší, ale nejčilejší. Koncem minulého roku začala být nevrlá, občas na nás i zavrčela, často napadala maminku Micku i své chlupaté brášky. Vyvrcholilo to v polovině ledna, kdy Micinu stále honila, obtěžovala a dokonce mi udělala v chodbě loužičku a hromádku, což se stalo poprvé!

Jsem poradce Centra pro zdraví a již jsem vytušila, že něco není v pořádku. Požádala jsem léčitelku paní Wenkeovou o pomoc a zmínila se jí, že z Jáji vycházejí pravidelně několikrát denně články tasemnice.

Ty jsem ani osvědčenou bylinnou léčbou nezlikvidovala. Paní Wenkeová si udělala diagnostiku kočky a zjistila, že je její energetický systém oslaben negativními energiemi a tasemnice s tím souvisejí. Provedla dálkový léčebný zásah Božím světlem a dala mi doporučení, jak kočku doléčit.

Jájina se do tří dnů zklidnila, už je to opět naše zlatíčko. Od léčby uplynulo deset dní, během nichž jsem ještě objevila dvakrát v Jájině kožíšku pod ocáskem článek tasemnice.

Jsem nesmírně vděčná, že můžu duchovní léčbu používat i pro léčení chlupatých členů naší rodiny, děkuji Bohu a děkuji paní Wenkeové za její rychlou pomoc.“

S láskou

Hana Benešová