Neobvyklá změna chování, potíže s očima a dýcháním

„Před nedávnem jsme si vzali z útulku milou dvouletou kočku Kájinku. Je přítulná a má ráda děti. Poprvé jsme ji také vyvezli na chatu, aby si tam zvykla. Večer jsme kočku pustili na zahradu, aby se proběhla. Po několika hodinách jsme uslyšeli, jak kočka za dveřmi vyděšeně skřehotá, ječí a syčí dohromady. Rychle jsme otevřeli dveře a kočka s děsem v očích vyběhla schody a schovala se v ložnici. Řekli jsme si, že se asi lekla nějakého zvířete (máme chatu u lesa na polosamotě) a dál se tím nezabývali. Nicméně po chvíli zahlédl manžel kočku na střeše, kam vlezla otevřeným oknem v ložnici.

Chystala se bezmyšlenkovitě skočit dolů, přestože je střecha vysoko. Podařilo se nám kočku zahnat zpět a zavřít okno. Druhý den jsme zjistili, že kočka má něco s pravou přední tlapkou, vůbec na ní nestoupala, pajdala po třech. Další věc, které jsme si povšimli, byla celková změna jejího chování – nenechala se pohladit, měla zlé oči, celý den ležela se zvýšenou teplotou, málo jedla, z očí jí tekly slzy a sípala při dechu – jakoby měla rýmu a něco na plicích.

Byla jsem v tu chvíli ráda, že jsem již několik let žákyní v léčení Božím světlem u paní Wenkeové a že mi byly propůjčeny schopnosti, které mi umožnily provést si podrobnou diagnostiku energetického systému naší kočky a následné energetické léčení. Nejprve jsem zjišťovala, do jaké míry je poškozena její přední tlapa a dostala jsem informaci, že není zlomená, pouze naražená. Zajímalo mě, kde k tomuto úrazu kočka v noci přišla, a odpověď byla, že skočila ze střechy.

Při nákresu aury jsem se zděsila – kočka byla napadena negativními energiemi, které ji zcela paralyzovaly a dohnaly ji ke skoku ze střechy, ze které by za normálního stavu neskočila, protože by měla přirozený pud sebezáchovy. Přestože měla po skoku ze střechy zraněnou nohu a bolesti, chystala se zopakovat tento skok po chvíli znovu. Od toho jsme ji ale včas odehnali.  Nervový a dýchací systém kočky byl napaden bakteriemi a viry, které začaly způsobovat její dušnost, slzení očí a zvýšenou teplotu. Celý stav zhoršovalo zablokování všech čaker v důsledku přisátých negativních energií a zvýšená stresová zátěž. Citlivost byla nulová, což bylo příčinou jejího agresivního a odměřeného chování vůči nám i dětem.

Dostala jsem od duchovního světa povolení k léčení Božím světlem, které následně proběhlo. Její aura byla opět vyčištěna od všech negativních energií, bakterie a viry odsávány, vyladěna citlivost a stresová zátěž, čakry vyrovnány. Již druhý den začala být kočka opět přítulná, teplota ustoupila, oko přestalo slzet. Po několika dnech začala opět lehce našlapovat na zraněnou tlapu a její rýma v nose a sípání ustalo také. Do týdne od této události z ní byla opět velmi mazlivá a zdravá kočička.

Jsem velmi šťastná, že se mohu účastnit všech procesů uzdravování pomocí zázraků při léčení Božím světlem u lidí, kteří mě žádají o pomoc. Stejně tak mě naplňuje asistovat při uzdravování dětí a také zvířátek, která se nemohou bránit a bez nichž by si spousta lidí nedokázala svůj život představit. Schopností, které mi byly Bohem propůjčeny a umožňují mi účinně pomáhat druhým, si velmi vážím a děkuji za ně Bohu.“

Zuzana Boháčová