Okusování boláků

„Před necelým rokem se ke mně dostal kocourek. Byl to můj první mazlíček, kterého jsem měla na starosti já sama a okamžitě jsem se do něj zamilovala. Přišel ke mně v době, kdy mi bylo velmi špatně a pomáhal mi udržet se při životě a krásně se o mě staral. Když se mi udělalo líp, začaly se u macíčka objevovat boláky po celém tělíčku, došlo to až tak daleko, že se začal okusovat až do masa. Trvalo to asi dva měsíce a nic nepomáhalo.

Jelikož se sama uzdravuji modlitbami, i tentokrát jsem prosila za Jingsickovo uzdravení, ale vždy se jen na chvíli dostavila úleva a pak to hned začínalo nanovo. Byla jsem bezradná, tak jsem poprosila svoji maminku-poradkyni projektu, aby mi pomocí diagnostiky energetického systému zjistila, co je s kocourkem špatně. A ejhle – příčina nebyla u kocourka, ale u mě! Čistilo se totiž přes něj mé zanesené emocionální tělo, a to se projevovalo boláky na jeho tělíčku fyzickém. Jak už jsem psala, bylo to poprvé, kdy jsem se měla starat o zvířátko, jehož zdraví souviselo s tím, jak jsem se cítila zdravotně já. Pocítila jsem velký tlak, že potřebuji u sebe něco změnit a hlavně zbavit se svých nahromaděných negativních emocí. Šla jsem běhat do přírody a tam zároveň  prodýchat a vykřičet mé zadržené emoce. Ulevilo se mi a také kocourkovi se začalo zlepšovat velmi rychle jeho zdraví.

Problém se u kocourka vracel vždy, když jsem se dostala do situací, které byly pro mě emočně náročnější. Čištění emocí jsem prováděla pravidelně, ale nedařilo se mi dostat se do požadovaného klidu. Bylo mi líto, že kocourek se mnou trpí, a tak jsem poprosila pani Wenkeovou o pomoc a vytestování Bachových esencí, které mi už v minulosti velmi pomohly. Úleva se dostavila velmi rychle a můj stav se zlepšoval každým dnem. Poznala jsem sama na sobě, jak moc jsou s námi naši zvířecí miláčci propojeni. Každý by si měl toto uvědomit. Zvířátka signalizují svou vlastní zdravotní nepohodou, že má jejich páníček nějaký problém, který potřebuje odstranit. Je to neuvěřitelné, ale je to tak.

S pomoci modlitby, Bachových esencí a opakovanou četbou knížek paní Wenkeové zase zvládám všechny životni situace v emočním klidu a Jingsik je už opět zdravý!

Děkuji Bohu za uzdravení a paní Wenkeové za všechnu pomoc a trpělivost.  Děkuji i moji mamince, která mě také díky své činnosti v projektu dokáže poradit.“

S láskou a vděčností

Hanka Benešová ml.