Kritický stav s mylnou diagnózou „zánět zvukovodu“

„Již šest let máme doma králíka Esterku. Máme ji moc rády a náležitě si ji hýčkáme. Jednoho rána mě Esterka nevítala u dveří koupelny jako každý den, ale seděla v rohu klece. Byla celá shrbená. Hlava skloněná a nachýlená na stranu se jí pohybovala ze strany na stranu. Jedno oko měla přivřené, druhé nepřirozeně vypoulené. Byl to šok. Nikdy jsem nic podobného neviděla.
Pospíchala jsem do práce a nemohla nic řešit. Po návratu z práce byl sice její stav o něco lepší, ale přesto jsem s ní jela k veterináři. Ten diagnostikoval zánět zvukovodu.

Esterka dostala tři injekce a s sebou kapky do ucha. Doma se však její stav zase postupně zhoršoval. Druhý den už ani nechodila. Když jsem jí hladila, bylo to ještě horší. Zmítala se z boku na bok. Bělmo v očích se jí protáčelo, nebo zůstala ležet bezvládně na zádech. Pokud se jí podařilo sednout, hlava se jí stále pohybovala ze strany na stranu. Oko přivřené, druhé vypoulené. Byla celá v tranzu. To opravdu nebyl zánět zvukovodu. Já i dcera jsme dlouholeté klientky paní Wenkeové, a proto jsem ji požádala o pomoc. Paní Wenkeová mi sdělila, že králík byl napaden negativními energiemi a dostal se do šoku. V celém těle měl chlamýdie a jeho stav byl kritický. Potom provedla dálkový energetický zásah.

To, co se dělo dál, byl opravdový zázrak. Esterky stav se již po třech hodinách začal viditelně zlepšovat. Doslova se uzdravovala před očima. Začala jíst a pít a postupně odeznívaly všechny hrozné stavy. Uzdravovací proces jsme ještě podpořili Bachovými kapkami, které nám paní Wenkeová pro zvířátko namíchala.

Za 48 hodin od léčebného zásahu byla Esterka naprosto v pořádku. Já i dcera jsme šťastné, že nám Esterka zůstala. Děkuji paní Wenkeové i Bohu za její uzdravení a i za to, že jsem mohla být svědkem takového zázraku.“

Helena Doubková