Ráda bych se s vámi podělila o zajímavou zkušenost s tím, co dokáže leknutí způsobit.
 
Jednoho dne jsme byli na návštěvě u synova kamaráda. Klučina je starší než náš syn, ale mají se velmi rádi. Hezky si hráli, dokud jeho kamarád nenašel v hračkách meč. „Zaútočil“ po klukovsku na našeho syna, který vůbec takovéhle hry nezná a nechápe proč by si měl hrát na to, že se někomu ubližuje.  Nebylo to ani nijak drsné, ale syn se velmi lekl a celou situaci těžce nesl. 
 
Chvilku po tomto zážitku říkal, že potřebuje kakat. Na toaletě se chtěl prvně vyčůrat, ale místo toho se velmi rozplakal a říkal, že nemůže čůrat, že ho to bolí. V první chvíli jsem se ho snažila utěšit, držela jsem ho, plakal a i přes jeho pláč a naříkání jsem se musela na chvíli uzavřít do sebe a požádat Boha o radu a pomoc. V tu chvíli mi proběhlo hlavou, že se z úleku synovi rozlila kundalini, a proto měl pocit, že se mu chce kakat a tímto vzniklý přetlak způsobil jeho bolest při čůrání.  
 
Ihned jsem začala prosit o stažení jeho energie kundalini a vyrovnání 1. a 2. čakry. Syn už nechtěl sedět na wc a chtěl z toalety odejít, že to zkusí později. Postupně se uklidnil a přestával plakat. Bylo pozdě a tak jsme se sbalili a vydali se domů. Cestou stále poplakával a já se stále modlila za stažení jeho energie kundalini a vyrovnání čaker. Když jsme přijeli domů, chtěl se zkusit vyčůrat ještě venku. K velké radosti mu to šlo hladce, bez jakékoliv bolesti. A pocit na kakání už také neměl. Byl celkem vyčerpaný, a tak už se mohl jít jen převléct a v klidu spinkat. 
 
Byla jsem velmi vděčná a děkovala Bohu za pomoc. Opravdu vůbec nevím, jak by se tato situace mohla vyřešit bez Boží pomoci… A ani si nedovedu představit jakou diagnózu bychom si vysloužili u lékařů…
 
PeKa