Deprese, závislost na sexu, zpoždění menstruace

19 let – Slaný

„Dlouhodobě mě provázely zvláštní výkyvy nálad, což se za poslední půlrok před léčením Božím světlem u paní Jožky Wenkeové přiblížilo až stavům deprese. Měla jsem pocit, že se ve svém životě točím v bludném kruhu, byť proti své vůli. Dobrou náladu zničehožnic přerušil smutný útlum, který přecházel až do nesnášenlivosti.
Většinou jsem chtěla být sama, aby mě nikdo nezpovídal a já nemusela nic vysvětlovat.
 Nerozuměla jsem sama sobě. Bývala jsem veselá a bezprostřední, ale postupně se ze mě stal popudlivý samotář. Byla jsem opravdu nešťastná.

Jediným fyzickým a tedy hmatatelným problémem byla moje stále se opožďující menstruace, jejíž cyklus se prodloužil na 45 dní. Tedy zpoždění o 17 dní oproti běžnému cyklu. Na léčení u paní Wenkeové mi bylo zjištěno, že mi selhává hypofýza řídící hormony. Fungovala na pouhých 25% funkce. Menstruace by se jednoho dne mohla ztratit dočista. Dále jsem měla životní energii kundalini téměř odsátou, obrovské hodnoty ega, přes které mě ovládaly právě velmi silné negativní energie. Díky tomu má víra klesla k nule, ačkoliv jsem se od osmi let modlila každý den. V auře mi sídlily přivtělené duchovní bytosti a ty, které se nacházely v oblasti kotníků, mě nutily pohybovat se v bludných kruzích. Byla zjištěna sexuální závislost. Měla jsem zablokované všechny čakry a auru bez duchovní ochrany. Nacházela jsem se na pokraji karmické zátěže. Byl to velmi žalostný stav na to, že jsem byla od 11-ti let v péči lékařů.

Paní Wenkeová přečetla vzkaz od Boha, který zaznamenala v průběhu léčení na papír. Vysvětlila, že již od mých 11-ti let, kdy přišla má první menstruace, jsem se dostala do moci negativních energií. Lékaři mě okamžitě začali léčit tvrdými hormonálními metodami, protože mé krvácení bylo velmi četné a silné. Od takto raného věku jsem užívala hormonální tablety. V patnácti letech mě lékaři automaticky převedli na klasickou hormonální antikoncepci a rozhodli očkovat mě proti rakovině děložního čípku. V důsledku toho všeho jsem brzy sexuálně vyspěla a mé problémy se začaly utužovat a stupňovat. Vše se tedy nabalovalo již od dětství. Při sexuálním styku mi byla vysávána životní energie kundalini a zároveň se pod vlivem negativních energií, které mě ovládaly, vytvořila sexuální závislost. Ta poskytovala stálý zdroj sexuální energie těm, kteří mi ji odebírali. Ať vědomě, či nevědomě. Ocitla jsem se ve skutečně velmi vážném stavu, který jsem netušila, ale neznala jsem jeho konečné dopady.

Nepomohly tedy ani dlouhé rozmluvy s mými blízkými, ale hlavně, nepomohli mi ani lékaři. Pochopila jsem, že nebyli schopni vyřešit můj problém, protože neznali, ani nehledali jeho příčinu. Všichni se jen nějak snažili utlumit mé záhadné příznaky. Díky Bohu se příčina našla a já jsem jako znovuzrozená.

Od pí. Wenkeové jsem dostala několik doporučení, která bylo třeba udržet, abych se cele uzdravila a svobodu zdraví si udržela. Největší úkol spočívá v ročním celibátu, kdy je třeba soustředit se na své doléčení závislosti na sexu a zároveň se v této době uchránit nebezpečí případného odsátí životní energie kundalini při sexuálním styku. Třikrát denně se modlím jak o udržení svých ochran, které mi Bůh daroval, tak za své konečné uzdravení.

Při druhé návštěvě paní Wenkeové po dvou měsících jsem zjistila nádherné věci. Dokázala jsem si s Boží pomocí udržet všechny duchovní ochrany. Auru jsem měla plnou pozitivních myšlenek. Znovu jsem nalezla svou víru, kundalini zůstala od minulého léčení stále v rezervě tak, jak to má být. Má pozitivní karma vystoupala do takových hodnot, v něž jsem si ani netroufala doufat. Je to důkazem odpuštění mých hříchů, které souvisely se stavem, v němž se nacházela. Funkce hormonálního systému se postupně dostává k normě, na čemž je třeba stále ještě pod dohledem mé poradkyně Lucie Pospíšilové z Centra pro zdraví pracovat. Pro mě ale zjištěný stav znamená velký posun. Důkazem probíhající změny k lepšímu je pro mě i to, že jsem po léčení dostala menstruaci za 34 dní, což je o 11 dní posun k normálu.

Nejtěžší bylo první rozhodnutí o tom, že se skutečně touto cestou vydám, protože se zdála být skutečně obtížná. Nakonec jsem se však setkala s pochopením ze strany bližních a velkou podporou. Dva měsíce jsem dělala to nejlepší, co bylo v mých silách, a toto mé úsilí nevyšlo naprázdno. Tahle cesta práce na sobě nikdy neskončí, ale jsem vděčná, že jsem ji našla. Neužívám žádné léky, snažím se jíst v souladu se svou intuicí a žít v pravdě. Dostala jsem druhou šanci. Tímto bych chtěla vyjádřit nezměrný dík paní Wenkeové i poradkyni Lucce Pospíšilové, přes kterou jsem se na léčení Božím světlem dostala! Ještě jednou z hloubi duše děkuji…“

Lenka Brtinská