Kletba uvalená sama na sebe

Jablonec n/Nisou

„Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Již od mládí jsem věděla, že nemám vůbec žádný vztah k dětem, a proto jsem ani jejich společnost nikterak nevyhledávala. Cítila jsem, že to není normální, ale nijak jsem to neřešila, neboť jsem neměla důvod. Své vlastní děti jsem neplánovala a žila svobodný a bezstarostný život až do svých 35 let, kdy jsem se v roce 2012 seznámila se svým současným manželem.

Zjistila jsem, že je rozvedený a má dva syny z předchozího manželství. Děti, to byl první alarm, který mi hned naskočil v hlavě. Hodně tvrdý oříšek však pro mě bylo to, že měl nastavenou střídavou péči po čtrnácti dnech. V době našeho seznámení bylo jeho synům 5 a 7 let. Kluci byli v pohodě, já však měla sama v sobě hodně velký problém.

Většinou jsme se navštěvovali, když děti u sebe neměl, ale já s ním chtěla trávit více času a všechny víkendy. Několikrát jsem to zkusila i s dětmi, pak jsem s nimi i rok žila ve společné domácnosti, ale bylo to pro mě velmi náročné a stále jsem toužila po svém klidu a pohodě ve svém bytečku v Jičíně. Věděla jsem, že tyto úniky nejsou řešením, proto jsem to musela začít řešit, abych mohla v této domácnosti existovat.

Navštívila jsem mnoho léčitelů a vyzkoušela mnoho metod, ale vše bylo pouze dočasné a nic mi trvale nepomohlo. V roce 2014 jsme se rozhodli pro společné děťátko a naše dcera se nám narodila na jaře 2015. Moc mi pomohla zlepšit můj vztah k dětem a já si myslela, že toto téma mám již vyřešené, ale nebylo tomu tak.

K paní Wenkeové jsem se dostala pomocí kamarádky, která mě pozvala na její přednášku v Jablonci n/Nisou. Všechny její knížky jsem přečetla jedním dechem a s manželem a dcerou jsme se společně objednali na léčení v září 2017.

Tento den byl opravdu zásadní v mém životě. Dozvěděla jsem se, že jsem uvalila kletbu sama na sebe, doslovně mi bylo sděleno, že v 25 letech jsem řekla, že děti žádné nechci, aby netrpěly jako já.

Tento problém nešel řešit jiným způsobem než sejmutím kletby, kterou paní Wenkeová při duchovním zásahu provedla. Byl to pro mě šok. Když jsem si však tento okamžik vybavila, uvědomila jsem si, že jsem na sebe kletbu uvalila ve stresu po jednom nedorozumění s rodiči. Jaký dopad to může mít na můj další život, jsem však tenkrát netušila! Kromě této kletby u mně navíc paní Wenkeová zjistila, že nemám žádné duchovní ochrany, měla jsem zablokované téměř všechny čakry kromě 5. a 7., srdeční čakra byla uzavřená a energie kundalini vysátá.

Po této návštěvě se mi moc ulevilo a tento problém mám již vyřešen. Ve společné domácnosti funguji již normálně bez tendencí utíkat pryč a můj vztah k dětem se otočil o 180 stupňů. Je to neuvěřitelné, ale funguje to a po více jak půl roce je vše stále v pořádku. Teď je jen na nás, zda budeme na sobě i nadále pracovat.

Moc děkuji Bohu, paní Wenkeové i všem průvodkyním za pomoc i za celý projekt SanoKun Dio/Centra pro zdraví, který poskytuje jednoduchou a účinnou pomoc jak žít šťastný a zdravý život a učí lidí stát se nezávislými na lécích i lékařích.“

Michaela Niederlová