Deprese, závislost na Neurolu a lécích na spaní

43 let – Zlín

„Dovolte, abych se podělila o svou zkušenost s léčením Božím světlem u paní Jožky Wenkeové. V 27 letech se u mě poprvé objevily příznaky deprese. Pociťovala jsem nevysvětlitelný smutek a strach, nemohla jsem jíst ani spát. Pracovala jsem ve zdravotnictví a bezmezně věřila nemocniční medicíně a chemickým ‚lékům‘. To se mi stalo osudným. Abych se cítila dobře a zvládala chodit do práce, začala jsem užívat antidepresiva a léky na uklidnění. Objevila jsem ‚zázračnou tabletku‘ jménem Neurol, po které všechny potíže mizely jako mávnutím kouzelného proutku. Na svou lehkovážnost jsem doplatila. Ve svých 33 letech jsem se stala na Neurolu závislou. Když jsem léky neměla, objevily se u mě abstinenční příznaky – třes těla, strach a úzkost. Skončila jsem u psychiatra.

Neurol jsem vyměnila za ‚nenávykový‘ Amitriptylin. Byla jsem nyní klidná, vyrovnaná, dobře jsem spala. Tak dobře, že jsem před životem utíkala do spánku. Ráno jsem pak byla ospalá a musela se povzbuzovat kávou a energetickými nápoji. Pracovala jsem na částečný úvazek a těšila se na své dny volna, abych mohla spát.

Pak jsem si našla přítele a bylo jasné, že takhle žít nemůžu. Jenomže změnit jsem se nedokázala. Stále jsem věřila, že nic jiného nemohu dělat a smiřovala se s tím, že budu léky užívat do konce života. Přítele jsem nakonec ztratila a deprese se u mě začaly zhoršovat i přes užívání tabletek. Trpěla jsem ‚duševní bolestí‘, která se nedala vydržet. Už jsem věděla, jaké peklo znamená závislost, a konečně jsem uviděla, že produkty farmaceutického průmyslu člověka nevyléčí. V jejich užívání jsem došla doslova na okraj propasti.

Věděla jsem od své přítelkyně o paní Wenkeové a rozhodla se požádat o léčení Božím světlem. Obraz mého energetického těla byl hrozivý. Srdce bylo napadeno negativní energií z mého minulého života, zcela mi chyběla duchovní ochrana. Pomocí andělů mi byla vyčištěna aura a vytvořena Boží ochrana. Moje potíže zmizely! Začala jsem se modlit a děkovat Bohu za uzdravení. Přestala jsem se bát života, mám ze života radost a objevuji jeho krásy. Začala jsem mít opět radost z práce a také jsem začala mít ráda sama sebe.

Děkuji Bohu a paní Jožce Wenkeové za uzdravení“.

Jana Baráková