Pomlaskávání, zápach z tlamy – chlamydie

„Jakožto poradkyně Centra pro zdraví už naprosto samozřejmě při případných ‚nemocech‘ žádám paní Wenkeovou a duchovní svět o pomoc a radu. Nejinak tomu bylo i u našeho čtyřnohého přítele Beníčka.

S manželem jsme si začali všímat, že Beník se necítí ve své kůži, chová se divně, ‚pomlaskává‘ a je mu hodně cítit z tlamy. Asi žádnému psovi nevoní z tlamy po fialkách, ale toto začínalo být neúnosné a podivné. Když jsme ráno scházeli dolů z ložnice do obýváku, kde Ben spal, museli jsme větrat.

Zvláštní ‚pomlaskávání‘ také svědčilo o tom, že jemu samotnému není příjemně. Nejdříve jsme mysleli, že je zápach způsoben zubním kamenem, proto jsme začali Benovi čistit zuby a přidávat do jídla na doporučení veterinářky přírodní přípravek s řasou, který měl zubní kámen šetrně rozpustit. Tak se opravdu stalo, kámen zmizel, ale zápach přetrvával. Obrátili jsme se tedy na paní Wenkeovou. Ta určila jako příčinu potíží bakterie chlamydie, kterými byl napaden trávící trakt. Při léčení Božím Světlem byly bakterie odsáty a bylo nám doporučeno dlouhodobé potírání dásní tea tree olejem. Po několika dnech zápach úplně vymizel 🙂 Dále jsme ještě nějakou dobu potírali dásně, tlamička už ale byla v pořádku a Beník zase zdravý a plný radosti.

Děkujeme paní Wenkeové a Bohu za další úžasný zážitek s léčením Božím Světlem.“

Sedlákovi, Lomnice nad Popelkou (únor 2011)