Náhlé ochrnutí nohou

„Bratrův bulteriér Don bude mít letos 13. listopadu 2 roky. Je to mazlíček celé rodiny. I když už nebydlíme všichni v jedné domácnosti, stále jsme celá rodina v jendom městě a tak Dona vídáme poměrně často a máme ho všichni moc rádi. Don je pes, který chvíli nevydrží v klidu a je velmi těžké ho unavit. I po náročné tříhodinové procházce za stálého aportování je po chvilce odpočinku opět plný energie – je to takový ‚neunavitelný pes‘.
Ze dne na den začal mít Don problémy s hybností. Ráno po probuzení chtěl vzít bratr Dona na pravidelnou procházku, ale pes se nemohl zvednout.

Mohl pohnout pouze hlavou a jednou přední nohou, zbylé tři nohy ovládal s obrovskou námahou, skoro s nimi nepohyboval. Bratr psa venčil tak, že jej snesl ze schodů až na trávník a tam ho postavil. Pes se nedokázal sám zvednout. Pokud se mu to přece jen podařilo, odstrkoval se pak pouze jednou ‚funkční‘ přední nohou – takto se pohyboval, když se chtěl napít nebo nažrat.

O stavu Dona mě informovala moje mamka ještě ten den, kdy se přestal pohybovat. Ihned jsem volala bratrovi, jak to s Donem vypadá. Bratr si myslel, že pes má namožené svaly. Večer před tímto ránem si totiž Don hrál se svou oblíbenou hračkou – s pneumatikou. Vzhledem ke své rase je Don velice silný pes, otvorem v pneumatice prostrčí hlavu, stiskne ji zuby, hodí si ji na záda a pak ji nosí – tato hra, kterou si sám vymyslel, ho velice baví.

Když jsem s bratrem mluvila přes telefon, nabídla jsem mu možnost využít Léčení Božím Světlem, pracuji totiž jako poradce v Centru pro Zdraví v Českých Budějovicích, znám proto dobře i paní Boháčovou, která je první žákyní v duchovním léčení u paní Wenkeové.

I když ve své rodině o tomto léčení a také o andělích často mluvím, bratr o věcech týkajících se duchovního světa pochyboval. Překvapilo mě tedy, že nabídku léčení využil, i když chtěl ještě počkat jeden den, zda se Donův stav přece jen nezlepší. (Stále totiž věřil, že pes má pouze namožené svaly a že když si odpočine a svaly ‚rozhýbe‘, bude vše v pořádku.) Druhý den odpoledne jsem bratrovi volala, abych zjistila, jak je na tom Don. Pes si stále nemohl stoupnout a vše bylo stejné jako den před tím, dokonce přestal jíst a pít.

Po bratrově souhlasu jsem tedy požádala o pomoc paní Boháčovou. Léčení bylo provedeno téhož dne večer – pes byl napaden negativními energiemi, měl rozlitou energii kundalini do páteřního kanálu, což způsobilo problémy s hybností, zablokované čakry, bakterie v těle … Hodinu po léčení jsem byla navštívit bratra, abych se podívala, jak je na tom Doneček. Ještě stále ležel a téměř se nehýbal, ale už začal jíst.

Druhý den ráno byl již Don úplně v pořádku, zase chodil a běhal jako dříve – opravdový zázrak 🙂

Každá nemoc v životě člověka má svůj smysl, na něco nás upozorňuje, pomáhá nám uvědomit si – pokud se zamyslíme, proč konkrétní nemoc do našeho života přišla, můžeme se hodně naučit. Myslím si, že tato ‚záhadná‘ ztráta hybnosti přišla proto, aby posílila moji víru v projekt Centra pro zdraví, v duchovní svět a v zázraky – malé i velké – které se kolem nás dějí každý den, i když si je mnozí neuvědomujeme. Myslím, že tato událost měla být i posílením víry pro mého bratra, který o těchto věcech do této doby pochyboval.

Na závěr bych chtěla vyjádřit díky paní Boháčové, která byla prostředníkem při léčení  Donečka, paní Wenkeové za celý projekt Centra pro zdraví, Andělům a Všemocné Síle, která nás obklopuje, ať už si ji každý nazvete jakkoliv. Děkuji, Děkuji, Děkuji mockrát! 🙂 „

S úctou, vděčností a radostí z uzdravení

Kateřina Babišová, České Budějovice