Atypický autismus

9 let – Kladno

„Jsem matkou samoživitelkou dnes již devítiletého syna, kterému byla ve třech letech stanovena diagnóza atypický autismus. Nikdo mi nesdělil, co je příčinou psychických stavů, ve kterých se syn nacházel. Byly mi pouze nabídnuty psychiatrické léky, které jsem odmítla.

Syn nemohl docházet do školy a musel navštěvovat rehabilitační stacionář. S diagnózou jsem se nechtěla smířit, ale nakonec jsem podlehla.

Až jsem se setkala s autorkou projektu Centra pro zdraví paní Wenkeovou, která mi nabídla pomoc. Vysvětlila mi, že synovy příznaky mohou mít příčinu v jeho dětství, kdy prožíval stresy a emoční šoky. Můj syn dostal od paní Jožky Wenkeové nejprve osobní dar. Bylo to bezplatné léčení s vyladěním energetického systému, za které jsem velmi vděčna, protože se jeho stav výrazně zlepšil. Po duchovním energetickém léčení již navštěvuje normální školu bez asistenta a vede si dobře.

Všechny přírodní i duchovní terapie mají na mého syna velmi blahodárný vliv a postupně ho uzdravují bez jakékoliv chemie, psychiatrických zásahů a psychologických testů. Prognóza návratu plného zdraví je velmi příznivá. Lituji, že jsem se o těchto krásných léčebných metodách dozvěděla s tak velkým zpožděním, protože jsem mohla syna uchránit od mnoha útrap spojených s klasickými vyšetřovacími metodami moderní medicíny, jejichž výsledkem byla pouze nejistě odhadnutá diagnóza bez jakékoliv následné efektivní léčby, s prognózou doživotního označení ‚autista‘.  

Děkuji také za to, že se syn zúčastnil ozdravného pobytu na koních, který mu zaplatilo Centrum pro zdraví ze své dobročinné sbírky. Po roce energetického léčení u paní Wenkeové a další alternativní léčbě zvládnul syn pobyt zcela samostatně. Je obohacen zážitky, péčí o přiděleného koně, nadšen z jízdy na koni a šťasten, že se mohl po devíti letech zase zařadit mezi zdravé děti. Žádná slova nemohou vyjádřit mé i synovy pocity štěstí – přeji si, aby tato slova vyjádřila naše velké ‚DĚKUJI za zázrak, který jsme díky Vaší úžasné práci mohli prožít‘.

Chci také poděkovat paní Wenkeové za léčení Božím světlem a odstranění potíží, které se u mého syna naráz objevily. Vše začalo ‚škrábáním‘ v krku a nevolností. Postupně se dostavila 40-ti stupňová horečka s úpornou migrénou. Stav byl alarmující. Podle všech příznaků by byla jistě diagnostikována angína, střevní chřipka nebo nějaká jiná nemoc fyzického těla a nasazena antibiotika, tak jak to znám z běžné praxe. Obrátila jsem se opět na paní Jožku Wenkeovou a prosila ji o pomoc.

Ihned po dálkovém energetickém zásahu synovi horečka ustoupila, tělo se jednorázově vyčistilo zvracením a stolicí a během krátké chvíle se mu udělalo dobře. Pak jsem jen podala doporučený bylinný čaj a syn byl zase zcela zdráv. Zní to neuvěřitelně obzvlášť proto, že jsem se také dozvěděla, že příčina nebyla ve fyzickém těle, ale jednalo se o znečištění energetického systému, který se přes fyzické tělo pouze zbavoval energetických jedů. Při dálkovém zásahu byla očista urychlena, a tím se syn jako zázrakem uzdravil bez jediného léku.

Za veškerou pomoc, které se mi do této doby dostalo prostřednictvím projektu Centra pro zdraví, jsem neskonale vděčna a cítím velkou potřebu podělit se s každým o zázraky, které se synem prožívám po tolika letech útrap a bezradného hledání východiska z nemocí. Děkuji každý den za toto požehnání.“

S úctou, pokorou a poděkováním Všemohoucímu Bohu, andělům a projektu Centra pro zdraví

Ivana Holubovská – matka