Záchvaty vzteku, sebepoškozování

1,5 roku – Praha

„Náš syn Petr se přibližně od deseti měsíců začal projevovat velmi agresivně. Svou zlost si vybíjel především na sobě. Jakmile nebylo přesně po jeho, šel do kleku na čtyři a bouchal hlavičkou o zem. Bylo mu jedno, jestli klečí na dlažbě nebo na chodníku. Čím byl větší a schopnější více se pohybovat, bylo horší i jeho ubližování. Bouchal hlavičkou o topení, o židličku, ve které jedl, o stůl, o svoji postýlku, prostě o vše, co bylo zrovna nejblíž. Když jeho vztek zesílil na maximum, kousal do věcí okolo sebe, do nás a taky sám do sebe.

Bolest si uvědomoval, ale přesto ho něco nutilo ubližovat si znovu. Vydržel bez přestání několik hodin křičet do vysílení, bez jakéhokoliv důvodu. V postýlce bouchal hlavičkou do všech stran, propínal se do oblouku a dupal nožičkama. Jeho hlavička byla samá boule, na čele měl spoustu modřin. Byla jsem naprosto zoufalá a bezradná.

K paní Wenkeové jsem se dostala na léčení, aniž bych tušila, jak moc ho potřebuji. Bylo mi sděleno, že musíme s mladším synem okamžitě přijít na léčení. Po dobu léčení Péťa klidně ležel na mojí ruce a rozhlížel se kolem sebe, občas zamával ručičkama a ‚zdravil‘ andílky.

Dostali jsme informaci, že je Petr velmi vyspělá duchovní bytost, která byla již několik dní po narození napadena negativní energií zla. Měl rozlitou energii kundalini, zablokované všechny čakry. Jeho mozek byl poškozen bakteriemi, které by v budoucnu mohly způsobit poruchu chování nebo pozornosti. Duchovním zásahem bylo vše upraveno a srovnáno, bakterie byly energeticky odstraněny a Péťovi byly vytvořeny duchovní ochrany okolo jeho aury.

Stalo se z něj veselé a spokojené dítě, sebeubližování postupně úplně vymizelo. Je radost vidět každý den tu obrovskou změnu. Lékařská medicína na toto chování má jen diagnózu a utišující léky.

Léčení Božím světlem využila celá rodina. Velmi výrazná změna proběhla i u mého muže, který přehodnotil své postoje a mění se nám před očima. Děkuji Bohu a děkuji paní Wenkeové, že nám pomohla a ukázala novou cestu. Děkuji, že jsem mohla poznat, jakou sílu má slovo a jak velkou sílu má modlitba.“

Blanka Stuchlíková