Slzavé oči, kašeľ, horúčka, hemangiom

Kristínka, 5 let

„Asi od pol roka sa začali objavovat u našej Kristínky opakované prejavy nachladnutia. Slzavé červené oči, stekajúce soplíky dráždili na kašeľ, sadali na priedušky, pretrvávali teploty striedajúce sa s horúčkami. V tom čase ako nevedomí sme riešili stav našich oboch detí u detskej lekárky ako väčšina ostatných. Stále tie isté kvapky, sirupy, opakované antibiotiká, po ktorých stav nachvíľu ustal, no nikdy neprešiel úplne.

V ôsmych mesiacoch sme sa dostali na príjem do nemocnice na detské oddelenie – opakovane dusivý kašeľ, slzavé oči a horúčka. Vtedajšia pohotovostná lekárka se pozastavila nad tým, ako môže tak malé dieťa vyše mesiaca a pol v teplotách nad 37,5 °C behat medzi detským obvodným lekárom a týždeň čo týždeň vo večerných hodinách po pohotovosti. (Keď sa Kristínka dusievala a kašeľ sme nevedeli zastaviť.)

Počas dvojmesačného pobytu v nemocnici sme prešli všeličím. Vtedajší pán přimár v určitej fáze už len povedal – alebo bude silná a vydrží, alebo nie. Žiadne ďalšie antibiotiká ani iné lieky jej už nemohli dať, nakoľko mala zničený tráviaci trakt. Napojená na infúzky, vychudnutá, však bola i oproti iným deťom bojovníčka v tom, že neprestala úplne jesť. A nakoniec sa jej stav zlepšil natoľko, že sme mohli domov. No v zdravotnom zázname sme si odniesli okrem iných vyšetrení sono, vyšetrenie vnútorných orgánov – upozornenie, že má hemangiom okrem na líci aj na pečeni a vraj môže byť i kdekoľvek inde. Vyšetrenie mozgu – zväčšená mozgová komora. S čím sme museli pravidelne na opakované kontrolné vyšetrenia. Netrvalo dlho, Kristínke sa opäť príznaky vrátili a riešili sme opakovane u detskej lekárky, až sme sa vypýtali na alergológiu, kde jej po testoch stanovili diagnózu porucha bunkovej imunity bez možnosti zaradeia do kolektívu a pod.

Tento stav trval až do júla 2010, keď sme po odporučení zvolili liečbu u pani Wenkeovej. Napadnutá aura Kristínky bola vyčistená a dostala Božie ochrany. Po tomto liečení sa stav vylepšil natoľko, že vyše roka bola úplne zdravá bez akýchkoľvek príznakov choroby. Chorobný stav našej dcéry nás mal za účel přiviesť na cestu k Bohu. Naša Kristínka bola liečená Božím svetlom ešte viackrát, za čo srdečne ďakujeme pani Wenkeovej a Božej sile, že vôbec nám bolo liečenie umožnené. Dnes vieme, že bez Božieho zásahu nie je uzdravenia. Veľa rodín je v energetickej nerovnováhe, čo sa prejavuje na zdraví postupne všetkých členov rodiny.

Naša Kristínka tak bola liečená Božím svetlom i pri škaredom bolestivom opuchu oka a strielavej bolesti opačného ucha. Na odporučenie pani Wenkeovej sme prikladali na ucho octové obklady, na oko chladnejší bylinkový obklad a modlili sme sa. Keď to zabralo od bolesti, nie plač, ale rev ustal a Kristínka konečne zaspala. Už na druhý deň ráno oko odpúchalo a zhruba do troch dní ho mala pekné. Samozrejme sme pokračovali v modlitbách i v obkladoch. Doliečovali sme podľa odporučenia pani Wenkeovej Bachovými kvapkami.“

Nachladnutia, angíny, krčné mandle

Karol, 5 let

„Vo veku 5 rokov sa Kajkovi zintenzívnili prejavy nachladnutia, mával i častejšie angíny, veľa kašľal. Tento opakujúci stav sme až do júla 2010 riešili ako väčšina u detskej lekárky. Mal veľké mandle, v noci zle spával, vstával unavený a nevyspatý, v noci veľmi tažko dýchal.

Jeho stav sa dovtedy pod zväčšujúcim sa množstvom obmieňaných sirupov, antibiotík stále zhoršoval. Na odporúčanie lekárky sme dali vybrať i krčné mandle, čo by som dnes už určite neurobila. V čase (7/2010), keď sme sa obrátili s prosbou o liečbu na pani Wenkeovú, bol náš Kajko astmatik so striekaním si inhalátora 3 x denne.

Jeho zanesená aura bola vyčistená a dostal Božie ochrany. Po tomto liečení Božím svetlom sa jeho stav zlepšil natoľko, že detskú lekárku navštevujeme len na povinné školské prehliadky.

Zdravotný stav našich oboch detí, ktorý sa nelepšil, naopak stále zhoršoval, nás mal priviesť na cestu k Bohu a tiež, aby sme sa naučili modliť i za naše deti. Za každý zásah Božím svetlom pre nášho Kajka sme vďačný a dnes vieme, že bez Božieho zásahu nie je uzdravenia.“

 

Depresie, žlčníkové záchvaty, bolesti

Sylvia, 33 let

„Dlhodobejšie som trpela bolesťami chrbtice, bolesťami v podbrušku, mávala som žlčníkové záchvaty, pri ktorých vyšetrenie SONO nikdy neukázalo nič, čo by bolo v neporiadku. Bola som na dvoch laparoskopických operáciach kvôli bolestiam v podbrušku, pričom mi odstránili vraj zrasty na 45%. No  bolesti nezmizli, príčinu lekári nenašli.

Padali mi vlasy, celkovo som bola velmi vyčerpaná až na mňa doľahli depresie v takej miere, že som nezvládala prácu účtovníčky a starostlivost o domácnosť a dve malé deti.

Začala som sa liečiť na psychiatrii ambulatne, brala som antidepresíva asi pol roka a zdalo sa mi, že sa mi stav zlepšil. No zhruba o ďalšieho pol roka sa mi všetky problémy začali vracať. Opäť som začala brať antidepresíva, už však silnejšie, a po mesiaci liečby sa mi zdalo, že sa mi stav horší. Dávky mi boli zvýšené, bola som otupená, stav sa mi však nelepšil. Vypadalo to na dlho.

Na odporučenie som sa v 7/2010 dostala na liečenie k pani Wenkeovej. Mala som auru plnú privtelených bytostí, rozliatu energiu kundalini. Po liečení Božím svetlom sa mi ihneď stav zlepšil. Moja aura bola vyčistená a dostala som Božie ochrany. Dostala som odporučenie stále sa modliť a v spolupráci s lekárom postupne vysadiť antidepresíva. Ja som ich však vysadila ihneď. Asi týždeń mi bolo nevoľno od žalúdka, návaly horka na odpadnutie. V modlitbách som však neprestávala a abstinenčné príznaky zmizli. Prišiel však čas, keď sa mi začali depresívne myšlienky vracať. Bola som zmätená. Bola som skúšaná, či sa vrátim k liekom, alebo sa obrátim na pani Wenkeovú a budem sa modliť. Našťastie som to zvládla správnou cestou a tešila sa plnému zdraviu, aké som si už dávno nepamätala. Plná energie, pohyblivá, s radostnými myšlienkami, ako vymenená!

Od vtedy som bola liečená Božím svetlom viac krát, za čo srdečne ďakujem pani Wenkeovej a Božej sile, že bola liečba umožnená. Nakoľko som medzičasom upadla i s manželom do karmickej záťaže. Využili sme i karmickú poradňu. Keď som sa dostala do plusu, bola som šťastná, že mi bolo liečenie opäť umožnené. Bola som napadnutá zlom cez manžela. Chlamýdie v tele, zablokované čakry, odsatá energia kundalini. Zásah Božím svetlom bol pre mňa skutočne zázrak, pretože všetky problémy mi zmizli akoby šibnutím prútika, už som len pomaličky naberala energiu. Opätovne i s deťmi som bola liečená Božím svetlom, keď hlavným problémom v našej rodine bola energetická nerovnováha, keď vlastne jeden odoberáme energiu druhému na nevedomej úrovni.

Za všetku pomoc, liečebné zásahy a rady srdečne za nás ďakujem pani Wenkeovej.“

Sylvia Holenová