Zánět žaludku, alergie, gynekologické problémy, chronické bolesti zad, záchrana novorozeněte

„Již v roce 2010 jsme se seznámili s projektem Centra pro zdraví paní Wenkeové. Náš příběh bude delší, protože jsme za tu dobu zažili velké množství zázraků. Naše víra v dokonalost Božího díla, jehož součástí jsme i my sami, je dnes tak nezlomná, že bychom se rádi o některé zkušenosti podělili.“

Petra, 26 let

„Můj příběh začíná v mých 19-ti letech, kdy jsem přišla do Centra pro zdraví s chronickým zánětem žaludku, alergií, bolestmi zad a častými bolestmi hlavy. Prodělala jsem si se žaludkem mnoho nepříjemných vyšetření a měla téměř pořád nezastavitelné škytavky. Od ortopeda jsem měla zakázané všechny sporty kromě plavání, kterému ale zase bránily velké exémy po návštěvě plovárny. Přibližně od osmi let mě sužovala velmi silná alergie na pyly. I přes největší možné dávky léků jsem od jara do podzimu trpěla a lékaři mi doporučovali v nejhorších dnech nevycházet ven.

Již po prvním léčení Božím světlem jsem mohla přestat užívat léky na žaludek, které jsem brala několik let, aniž by můj stav nějak zlepšovaly. Záda mě postupně přestala bolet a odložila jsem i léky na alergii. Ta se postupně zmírňovala s každou provedenou detoxikační kúrou, kterou jsem se také naučila v Centru pro zdraví. Něco takto obrovského ve mně zaselo velmi houževnaté semínko nezlomné víry v Boha, která s každým dalším prožitým zázrakem rostla.

V rámci vlastní péče o zdraví mi bylo mým průvodcem doporučeno přestat užívat hormonální antikoncepci. Učinila jsem tak bez váhání a nestačila se divit, jaké změny u mě začaly probíhat. Můj psychický stav se začal zlepšovat. Dříve mě provázely velké výkyvy nálad a stavy úzkosti až deprese, což byly vedlejší účinky hormonální antikoncepce, které jsem si do té doby vůbec neuvědomovala. V důsledku dlouhodobého užívání se po vysazení úplně vytratila moje menstruace. Opět se objevila v pravidelném intervalu asi po ¾ roce, kdy jsem se v Centru naučila také základy reflexní terapie, pravidelně stimulovala reflexní body vaječníků a dodržovala další doporučení.

Zanedlouho jsem prožila další zázrak léčení Božím světlem. Začala jsem pociťovat tupou, ale silnou bolest v podbřišku, kterou doprovázel silný výtok. Zprvu jsem si říkala, že to přejde, ale když bolest neustupovala, požádala jsem o pomoc. Po energetickém zásahu mi bylo sděleno, že jsem měla v pohlavních orgánech chlamydie, které mi byly přivedeny, abych byla bolestmi zastavena a udělala změny ve svém intimním životě. Docházelo u nás totiž s mým tehdy ještě partnerem k intimnímu sbližování i ve chvílích, kdy jsem mu pouze vyhověla, abych mu tak udělala radost. Absolutně jsem si neuvědomovala, jak tím ubližuji své duši a jak velké následky to má na naše energetické systémy. Jakmile jsme toto dali do pořádku, mé problémy postupně ustoupily.

Další velkou pomoc jsem zažila v období, kdy jsem zrovna maturovala. Ačkoliv jsem maturitu moc neprožívala, nějaké napětí ve mně bylo a začala se mi zvyšovat vnímavost nehmotného světa. Nejdříve to začalo určitým pocitem úzkosti při pohybu po domě, jakmile se setmělo. Postupně to vygradovalo do takového stavu, že jsem se cítila naprosto obklopena dušemi zemřelých. Dojít se večer např. vykoupat bylo velmi stresující. Stát v malé koupelně a začít se svlékat před mnoha dalšími „bytostmi“, které jsem vyciťovala a které ke mně vysílali silnou a velmi nepříjemnou energii, bylo vysilující. Nakonec jsem nemohla jít po setmění bez doprovodu a rozsvícení celého domu ani na wc. Bylo to již tak nesnesitelné, že jsem požádala o pomoc. Duchovním zásahem, při němž bylo odvedeno mnoho duší, byl očištěn náš dům a já pocítila úlevu. Nedovedu si představit, co by se dělo v případě, že bych neměla tuto možnost pomoci, a zda bych z toho neskončila na psychiatrii.“

Tomáš, 33 let

„Rád bych začal svůj příběh v mých 28 letech, v roce 2012, kdy jsem byl klientem Centra pro zdraví již dva roky. Byl jsem již několikrát léčen Božím světlem a zbaven tak obrovské bolesti zad, která mi nedovolila několik let ani v klidu spát. Skrze projekt a víru k Bohu jsem zažil spoustu zázraků, a tak již nebylo o čem pochybovat.

Jednou jsem jel domů z práce jako obvykle cestou, která mě po 3 roky ničím nepřekvapila. Až na den, kdy vydatně pršelo, a na silnici se tvořily potůčky vody. Dostal jsem smyk a narazil do protijedoucího auta. Když jsem se zmátořil a vystoupil, byl jsem natolik zaplavený adrenalinem, že mě vůbec nic nebolelo. Pomáhal jsem ještě vytáhnout okýnkem řidičku, do které jsem naboural. Během čekání na policii mi byla zima, byl jsem v šoku, ale nic víc jsem nepociťoval. Ovšem doma po uklidnění se objevila silná bolest na žebrech a krku, která se během večera stupňovala. Při určitých pohybech mě píchlo v žebrech tak silně, že jsem měl několik sekund před očima jen tmu. Nebyla to náhoda, že se pro mě našel termín a já mohl hned následující den na léčení Božím světlem. Je to zázrak, který se mi vryl do paměti, protože 2 dny po autonehodě jsem byl naprosto zdráv a úplně bez bolestí.

Další obrovskou zkušenost jsem mohl prožít s naší kočkou Miki. Jednoho dne jsme zpozorovali, že se nám na různých místech v domě objevily zvláštní loužičky. Poté jsme zahlédli naši kočku, jak nepřítomně kouká, lehce se klepe a u toho neuvěřitelně slintá. Po několika sekundách se najednou probrala a nevěděla, co se děje. Tyto záchvaty se začaly zhoršovat a byly stále častější. Miki při nich dostávala velké křeče, zatínala drápky do podlahy a vřískala tak, že nám běhal mráz po zádech. Mezi záchvaty byla totálně vyčerpaná a zvládala jen ležet. Drápky měla po pár záchvatech úplně obroušené a vytrhané do krve tak, že nebyly téměř vidět. Požádali jsme o pomoc, ale povolení k duchovnímu energetickému zásahu tentokrát nebylo. Přestože jsem z knih paní Wenkeové věděl, že některá zvířátka slouží lidem a pomáhají objevovat jejich nedostatky, nenapadlo mě, že by duše naší kočky na sebe vzala tento úkol.  Měla mě odvést z cesty hříšného jednání a myšlení, a proto na sebe natáhla negativní energie zla, které s mým jednáním souvisely. Duchovní cestou mi bylo sděleno, že její život je v mých rukou a zachránit ji mohu jen tím, že si dokážu uvědomit veškerá svá pochybení a budu prosit za odpuštění. K hledání mých hříchů mi byla doporučena kniha „Ve světle pravdy“ od Abd-ru-shina.

Celou noc jsem nespal a jen se modlil a poslouchal kapitolu za kapitolou audioknihy. Do rána a během následujícího dne jsem tak objevil spoustu svých hříchů. Nejhorší z toho všeho byla má selhání při práci IT. Lidé se na mě často obraceli s tím, abych jim nainstaloval do počítače „windousy“, které si opatřili nelegální cestou, a praktikoval jsem i další zcela běžná obcházení pravidel. Za ta léta, která jsem strávil u počítače, mi to už nepřišlo ani trochu divné. Neuvědomoval jsem si, že nemohu prosit Boha o pomoc a zároveň jednat nečestně a vůbec by mě nenapadlo, že záchvaty naší Miki jsou varovnými signály, které měly zastavit mé nežádoucí jednání. Naštěstí jsem si své hříchy uvědomil včas a vše napravil. Miki jsem tak zachránil život a záchvaty se již nikdy nezopakovaly.“

Tobiáš, novorozeně

„V červenci roku 2015 se narodil náš syn. Měl 52cm a 3720g. Nádherné první dny ovšem začaly kazit fakta, která zdravotníci zjišťovali. Již po porodu měl šelest na srdci a po týdnu jsme u pediatra zjistili, že zhubl o 800g. Měl stále novorozeneckou žloutenku a byl dost uplakaný. Bylo nám řečeno, že do dalšího pondělí musí přibrat aspoň 100 g, jinak budeme muset přikrmovat a dostali jsme doporučení zajít na mnohá vyšetření. Po tolika letech, kdy jsme díky Centru pro zdraví našli cestu k Bohu a zažili ohromnou spoustu zázraků, pro nás bylo nepředstavitelné spadnout do kolotoče lékařských vyšetření a diagnóz. Ihned jsme kontaktovali paní Wenkeovou, zda by bylo možné zažádat o léčení pro našeho synka. Vše bylo tak dokonale zařízené, že se paní Wenkeové „náhodou“ uvolnil termín a my k ní mohli hned následující den vyrazit do Prahy. S manželem jsme netrpělivě čekali, co se dozvíme a jaká bude příčina jeho tak velmi špatného zdravotního stavu. Když léčení Božím světlem skončilo, paní Wenkeová nám prozradila, že jeho energetický systém byl již při porodu zcela zkolabovaný napadením energiemi zla. Vysvětlila nám, že při porodu může duše přicházející na svět propadnout strachu z toho, co ji na Zemi čeká, a tím přilákat energie zla.

Po léčení jsme měli naprosto vyměněné miminko. Tobík byl klidnější a celkově spokojenější. Při následující prohlídce jsme byli překvapeni, když váha ukázala ne o 100 g, ale o 400 g více, po šelestu nebyla ani stopa a žloutenka byla také rychle pryč. Díky tomu jsme nemuseli absolvovat žádná další vyšetření. V případě, že bychom byli naprosto nevědomí a neměli tuto obrovskou Boží pomoc skrze paní Wenkeovou a její projekt, by Tobík nejspíš skončil jako kardiak. Celý život by žil s různými omezeními, vyšetřeními a nejspíš i s léky. Dnes (2017) jsou Tobíkovi 2 roky, my se nestačíme divit tomu, co všechno již umí, a jsme neskutečně vděčni, že můžeme prožívat život „bez lékařů a léků, bez nemocí a strachu“.

Závěrem bychom chtěli říci, že po tom, co jsme objevili Centrum pro zdraví, se do našeho života začal vnášet klid. Čím hlubší poznání jsme za ty roky načerpali, tím větší pociťujeme úlevu od strachu a všedních starostí. Cítíme se mnohem svobodnější a šťastnější. Bylo nám přiblíženo a zprostředkováno ohromné množství informací a máme pocit, že tyto dary ani slova díků nedokážou vyjádřit.

Děkujeme paní Wenkeové za její ohromnou službu Bohu. Děkujeme Bohu za to, že při nás stojí i v dobách našeho klopýtnutí a že dokážeme díky všem informacím z Projektu Centra pro zdraví a knih paní Wenkeové uzdravovat sebe, našeho syna i zvířátka. Naše vděčnost je nepopsatelná a přejeme všem lidem, kterým Bůh vstoupí do cesty, aby ho s láskou přijali a jejich život se tak mohl obrátit k lepšímu.“

S láskou

Kadlecovi