Pokročilý zánět mozkových blan

Phdr. Alena Norbiato, 43 let

„V prvé řadě bych chtěla poděkovat Pánu Bohu, že mě dovedl k paní Jožce Wenkeové, která mi zachránila život.

V osmatřiceti letech jsem začala mít silné bolesti hlavy, v ústech se mi dělaly řezavé jizvy, v břiše jsem měla silné křeče. Nejdříve jsem v noci a postupně i během dne zatínala zuby, až mě z toho bolel celý obličej, tváře i uši. Postupně jsem ztrácela sílu v pravé ruce. Přestala jsem natrvalo otáčet hlavu vpravo, což mi způsobilo, že jsem bolestí nedokázala spát ani na jednom boku, ale jenom na zádech. Časem jsem nedokázala delší dobu ani sedět. Cítila jsem, že postupně ochrnuji.

S manželem jsme i přes nesčetné množství návštěv u různých lékařů specialistů nenašli žádnou pomoc. Byla jsem bezradná. Ptala jsem se, proč mě má teď, když mám konečně mé vytoužené dítě, postihnout ochrnutí a možná i smrt. Mé dceři Adélce byly tehdy dva roky. Modlila jsem se za to, abych mohla být uzdravena a schopna fungovat jako maminka a pro mého muže Enrica manželka.

Byla jsem vyslyšena a pomoc přišla. Po téměř dvou letech mého utrpení mi můj otec domluvil návštěvu u paní Jožky Wenkeové. Svitla mi naděje a já jsem se rozjela z Itálie do Prahy, aby mohl být proveden zásah Božím světlem. Po celou dobu zásahu se mi také pláčem uvolňovalo napětí, které jsem v sobě nahromadila. Paní Wenkeová mi sdělila, že se jednalo o pokročilý zánět mozkových blan. Pro doléčení mi byla doporučena očišťovací kúra s tea tree olejem, lichořeřišnice, výplachy solí, … Vše jsem poctivě dělala, začala jsem se cítit lépe a postupně se do mě začal vracet život.

A za tuto záchranu děkuji paní Jožce Wenkeové, která mně uvedeným zásahem pomohla také k propojení s léčivými energiemi duchovního světa, se kterým jsem od té doby v kontaktu. Mé doléčování pokračovalo pomocí modlitby, kterou jsem pronášela, tak jak mi paní Wenkeová poradila. Léčení probíhalo každý večer a v noci. Postupně odeznělo ochrnutí mé hlavy a posléze i ruky. Do dnešní doby cítím neskonalou vděčnost za tuto pomoc.

Nesmírně děkuji paní Jožko a tobě Pane Bože, že mohu být nadále zdravou maminkou a ženou.“

S láskou

Alena

 

Červené fleky a puchýře po celém těle, bakterie v krvi

Adélka Norbiato, 7 let

     „Mé dceři Adélce jsem při večerním mytí našla zakousnuté klíště uprostřed krku. Ráno si Adélka stěžovala, že ji celou noc svědily nožičky. Na krku měla jen malý flíček, ale zato se jí vytvořily velké červené fleky v podpaží. Pak se jí fleky začaly postupně dělat po celém tělíčku. Byly čím dál tím větší a navíc se jí na nich dělaly velké dlouhé puchýře. Šíleně Adélku svědily.

Přikládala jsem jí na ně ruce a cítila, že z mých rukou k ní proudí léčivá energie. Mazala jsem jí je i měsíčkovou mastičkou. Puchýře vždy postupně zmizely, ale udělaly se jí zase na jiném novém místě. Fleky tak prošly přes celé tělo a nevynechaly ani jeden prstík.

V jednu chvíli se Adélka postavila na zem a řekla, že nevidí. Dívala se na mě skelnýma nevidoucíma očima. Šíleně jsem se polekala. Manžel chtěl jet do nemocnice, ale já jsem odvedla úplně vláčnou Adélku na její přání na záchod a tam jsem se modlila a prosila nahlas Pána Boha o pomoc. Po určité chvíli se Adélce postupně vracel zrak, až začala vidět.

Cítila jsem ale, že moje první pomoc nestačí. Obrátila jsem se na paní Jožku Wenkeovou, která u mě při osobní návštěvě prováděla zásah Božím světlem v době, kdy jsem měla pokročilý zánět mozkových blan a moderní medicína mně nebyla schopna pomoci. Adélka byla tehdy u paní Wenkeové se mnou na harmonizaci. Proto jsem se rozhodla požádat ji o dálkový zásah Božím světlem do Itálie.

Po zásahu se stal doslova zázrak, Adélka se posadila na gauči, začala se smát a mávat ručkama, že je dirigent orchestru. Z ležícího vláčného dítěte jsem opět měla před očima moji veselou řádilku Adélku. Pak přes noc jí zmizel poslední  flíček a ráno byla zcela v pořádku.

Další zázrak, který se uskutečnil díky nesmírně hodnému, poctivému a lidumilujícímu člověku, paní Jožce Wenkeové.

Děkuji Vám paní Jožko, tobě všemohoucí Pane Bože za další uzdravení.“

 

Nepřetržité silné závratě

Enrico Norbiato, 49 let

„Mým příběhem bych chtěl pomoci těm, kteří trpí stejným zdravotním problémem a moderní medicína jim není schopna pomoci.

V noci jsem se probudil a točila se mi strašně moc hlava. Hodně mě to vylekalo, neboť se mi nikdy hlava netočila. Vzbudil jsem svou ženu Alenu, protože jsem měl pocit, jakoby se už se mnou točila celá ložnice. Alena se za mě začala modlit a prosila Pána Boha a Pána Ježíše o pomoc. Přes její ruce ke mně proudila léčivá energie a po delším působení mi bylo řečeno, ať si zkusím otočit hlavou do stran a pak do předklonu. Točení se opravdu zcela zastavilo. Modlili jsme se a děkovali za pomoc. Žijeme v Itálii, v horách, kde máme zeleninová políčka, a tak jsem celý druhý den pracoval na mé oblíbené zahradě. Myslel jsem, že už bude vše v pořádku, ovšem další den jsem se znovu ráno probudil s točením hlavy.

Viděli jsme, že “první pomoc“ mé ženy nestačila, a proto jsme se rozhodli zavolat hned do Prahy paní Jožce Wenkeové, která  již před časem prováděla energetickou harmonizaci celé naší rodiny. Paní Jožka provedla dálkovou diagnostiku mého stavu spolu s léčebným zásahem Božím světlem. Moje hlava se po něm úplně přestala točit a s ní i „moje ložnice“. Dozvěděl jsem se, že příčinou byla energie kundalini rozlitá do hlavy. Byly mi ještě doporučeny Bachovy kapky lesní réva a některé cviky na uzemnění.

Znovu jsem si uvědomil, jak je člověk bezmocný, když moderní medicína nezná příčinu jeho špatného zdravotního stavu, pouze tápe a zkouší jeden lék za druhým ve snaze vzniklý stav alespoň utlumit. Hlavně jsem se ale opět přesvědčil o síle Boží uzdravující moci.

Připomnělo mi to stonání mé ženy, která před časem, i přes nesčetné lékařské prohlídky, nenašla u lékařů pomoc. Moderní medicína tehdy nedokázala zastavit její postupující ochrnutí, a tak mi doma před očima viditelně odcházela. Tehdy jsme se dozvěděli, že by mé ženě mohlo pomoci uzdravování duchovní cestou, kterému se paní Jožka věnuje. Až teprve ona dokázala zjistit a odstranit příčinu stále se zhoršujícího zdravotního stavu mé ženy a následně ji definitivně s pomocí Božího světla uzdravit z velmi pokročilého a vleklého zánětu mozkových blan, který vznikl v důsledku energetického napadení.

S vděčností děkuji a neustále budu Pánu Bohu a paní Jožce Wenkeové děkovat za vyléčení mé ženy, naší dcerky Adélky i mě samotného. S nesmírnou vděčností a úctou děkuji.“

Enrico