Dle lékařů 10% naděje na otěhotnění, pomalé spermie, neuvolňují se vajíčka

„Vše začalo poznáním mé součastné manželky Moniky v prosinci 2008. Po roce známosti jsme uvažovali o svatbě, která byla následně v říjnu 2010. Ke konci roku 2010 jsme chtěli náš vztah rozšířit o miminko. Stále se nám to nedařilo, a tak jsme se na doporučení obrátili na společnost GENNET, kde jsme doufali v pomoc lékařů a moderních techologií. Při návštěvě bylo Monice řečeno, že se jí neuvolňují vajíčka a já měl pomalé spermie. Šance na přirozené otěhotnění byla podle lékaře 10%. Tuto skutečnost jsme si nechtěli vůbec připustit a hledali další možnosti. Více jsme už GENNET ani jiné podobné zařízení nenavštívili.

Moje sestra Jana, která pracuje v Domově péče ve Slaném, se zmínila o své kolegyni Lucii, která dělá reflexní terapii a zabývá se zdravým životním stylem. Při návštěvě u paní Lucie jsme dostali kontakt na paní Wenkeovou, ke které jsme se objednali. Podmínkou přijetí bylo přečtení dvou knih, které popisují léčení paní Wenkeové.

Po první návštěvě roku 2011 jsme prošli léčením Božím světlem a následně se zúčastnili jedné z mnoha přednášek. Při dodržování všeho, co nám paní Wenkeová sdělila, se mi manželka v lednu roku 2013 pochlubila tím, že je těhotná. Byla to velice milá a šťastná zpráva. Věděli jsme, že vše bylo skrze Boha, který má rád každého. Kdo se naučí tuto skutečnost přijímat a začne se věnovat své stránce duchovní, může dělat sám se sebou i s ostatními zázraky.

Jsme velice rádi a vděčni za paní Wenkeovou a její pomoc. Díky této pomoci můžeme prožívat plnohodnotnější život s naším synem Lojzíkem, který se nám narodil 3.9.2013 ve 3:35 ráno.“

manželé Skaličtí