Rozchod, rozvod, rozpad, úmrtí, ta těžká součást lidského života. Může způsobit velkou bolest, šrámy až na duši. Jenže kde je bolest, tam je sevření a v nás nemůže volně plynout energie lásky a radosti ze života.

Letos mám za sebou dva bolavé rozchody, s manželem a s přítelem, o kterém jsem si myslela, že je ten pravý pro mou duši. Když jsem se vyhrabala z bolavých trnů sebelítosti a nepřijetí osudu, přišel pocit, úlevný, plný pochopení, odpuštění, důvěry, lásky a přijetí.

Vše pozemské je pomíjivé. O vše přijdeme, dříve nebo později. Jediné, co zůstává a je nesmrtelné, nekonečné, je duše každého z nás. Proto rozluka s kýmkoliv vlastně je a není. Na úrovni duší jsme stále propojeni, ale spojení, které by nám dalo pocit úlevy, lehkosti a nadhledu musí být plné lásky, odpuštění a přijetí Boží Vůle, která je Nejvyšším Dobrem. Pak vzniknou zdravá vlákna věčné lásky.

Jen v tomto uchopení jsem našla úlevu, pokoru a vnitřní klid, usmíření. Ten pocit Božského, který máme každý v sobě, jen ho svojí svobodnou vůlí potřebujeme aktivovat.

Radost ze života a vzestup do vibrací bezpodmínečné lásky všem přeje

 

 

Lufka