Zhoršení stavu po očkování

„Další zkušenost mám s pejsky. Před rokem jsem měla nemocnou 16-ti letou fenku.Měla nemocné ledviny a užívala léky. Byla už na tom hodně špatně. Sice se ještě pohybovala, ale bylo vidět, že jí to dělá potíže. Byly jsme na zahradě a já se spojila s paní Zuzkou Boháčovou a vysvětlila ji, jak se věci mají. Ona dostala povolení k očištění organismu od chemických jedů, které se v ní nahromadily. Stalo se.

Po příchodu ze zahrady do domu jsem poznala, že se její duše rozhodla již odejít. Už se od té doby nepostavila.

Její tělíčko se pomalu čistilo a asi po týdnu, po mých vroucích modlitbách se její duše vrátila k Pánu Bohu. Bylo to velmi smutné. Zařekla jsem se, že už žádné zvíře nechci.

Vydržela jsem necelý rok. Nyní mám překrásné štěňátko, psí holčičku Palomu, která je velice temperamentní a krásná. Je to moje sluníčko. Byly jsme napovinném očkování a já se opět spojila s paní Boháčovou, která ihned po očkování zjistila, že zvíře má po vpichu zvýšenou hodnotu protilátek na 350% a celá její aura je oslabena negativními energiemi. Fenka byla po očkování smutná a povadlá. Po zákroku paní Boháčové, kdy byla Božím světlem opět aura zvířete vyčištěna a očkovací látka odsávána z těla, se fenka začala chovat opět úplně normálně, jako kdyby žádné očkování nebylo. Vidíte sami, jak si chemickými léky ubližujeme. Jsem velice ráda, že mohu být součástí projektu Centra pro zdraví a že jsem poznala báječné lidi.“

Zdraví

D. Hlavová