Artritida kolen, nefunkční hypofýza

34 let – Lomnice nad Popelkou

„Jmenuju se Tomáš Sedlák a velmi rád připojím i svůj příběh jako poděkování Dobrým silám a paní Wenkeové. Křestní jméno mi opravdu sedí, byl jsem plně oddán moderní medicíně a nevěřil jsem, že může být jiný způsob uzdravení. Nyní již mohu napsat, že plně věřím, protože to, co jsem na vlastní kůži prožil, je nyní již v podstatě ‚obyčejný zázrak‘.
Krátce před letními prázdninami jsem při hraní tenisu cítil tlak v pravém koleni s následným lupnutím a druhý den jsem již nemohl chodit a při jakémkoli stupni ohnutí kloubu jsem ucítil silný tlak a následné slyšitelné lupnutí.

Vzhledem k tomu, že jsem měl již obě dvě kolena operovaná, bylo mi jasné, že artroskopie na začátek bude naprostou nutností. Moje milovaná žena, která prošla léčbou u paní Wenkeové, mi poradila, ať zkusím tuto cestu. Čekal jsem 3 týdny a celé 3 týdny bylo stejné ráno jako večer.

Jedno nedělní ráno jsem vstal z postele a sešel schody z ložnice s výraznou úlevou a ještě nádhernější bylo, že AŽ POTÉ jsem si přečetl mail od paní Wenkeové, kde mi napsala, aniž by věděla o obou operacích kolen, co bylo příčinou. Byly to zbloudilé duše v obou kloubech. Nyní mohu opět aktivně sportovat a rád tento pro mě již obyčejný zázrak vyprávět jako neobyčejnou skutečnost. Jak jsem již napsal jméno Tomáš ke mně plné sedí … viděl jsem a již plně uvěřil. Mohl jsem se tedy obrátit na paní Wenkeovou plně – a že toho podle lékařů bylo dost! Měl jsem šelest na srdci, vysoký tlak, cystu pod levou ledvinou, artritidu obou kolen, špatně fungující štítnou žlázu, motání hlavy. Při osobním léčení mi bylo sděleno, že mám naprosto nefunkční hypofýzu a rozlitou kundalini. Důkazem (který už jsem nepotřeboval, ale přišel) bylo, že mi paní Wenkeová promáčkla na chodidle reflexní bod hypofýzy a já doslova zařval. Jak to dopadlo, vám nemusím psát, dopadlo to totiž dobře :)) a takovéto dopadnutí přeju všem bytostem.

Přeju paní Wenkeové a projektu Centra pro zdraví, ať i nadále lidem otevírá nejen oči, ale i srdce. Největším zhmotnělým zlem na tomto světě nejsou války ani přírodní katastrofy, ale farmaceutický průmysl… posel zla a lidské zkázy.

‚Šťastny ať jsou všechny bytosti.'“

Tomáš Sedlák