Poporodní šok, opruzeniny

novorozeně , Lomnice nad Popelkou

„Ráda bych připojila další ze zkušeností s léčením Božím Světlem, tentokrát ve spojitosti s naším synem Vojtíškem, který se narodil teprve před několika málo dny.

Jsem přesvědčená, že především díky Bohu a společným modlitbám s manželem celé těhotenství i porod probíhaly až ‚neskutečně‘ hladce a pohodově. Přestože jsem prvorodička a syn měl při porodu úctyhodnou váhu téměř 4,5 kg, celý porod proběhl pohodově, hladce a velmi přirozeně bez jakýkoliv zbytečných zásahů, k údivu všech zúčastněných 🙂 Za to jsem duchovnímu světu a jeho podpoře velmi vděčná.

Ale již během prvních pár hodin v porodnici bylo znát, že se Vojta necítí dobře a něco není v pořádku. Velmi plakal, byl neklidný, nevěděla jsem už, jak ho utišit a začínala jsem být z toho zoufalá. Nakonec jsem se rozhodla oslovit paní Wenkeovou s prosbou, zda by mohla zjistit, co se děje a pomoci nám. Velmi se mi ulevilo, když během několika minut přišla zpětná SMS, že byl proveden zásah a vše je v pořádku.

Příčinou Vojtíškova neklidu byl šok z nízkých vibrací zde na Zemi a zablokování čtyř čaker. Jak mi bylo sděleno, Vojta je vyspělá duchovní bytost s velmi vysokou karmou, proto pro něho byla nová poporodní situace tak těžko zvládnutelná. Zázrak nastal během několika dalších minut, kdy se Vojtík okamžitě zklidnil a na několik hodin konečně usnul. Bylo znát, že se už cítí dobře a je vyladěný. Změna byla neskutečná, dokonce kolegyňka na pokoji vtipkovala, že mi snad vyměnili dítě 🙂

Za tento další krásný zázrak jsme velmi vděční! Děkujeme!
—————-

Připojuji ještě další ze zkušeností a zázraků, které jsme měli tu možnost zažít během následujících týdnů (v průběhu šestinedělí):

Pár dní po příjezdu z porodnice se Vojtíkovi oprudila prdelka. Nejdříve jsem vyzkoušela všechny možné babské rady, od používání látkových plen, velmi častého přebalování, větrání prdelky. Nic ovšem neřešilo, jakou příčinu opruzeniny měly. Tu jsem pochopila tehdy, když mi kolegyňka z Centra pro zdraví poradila, že příčinou opruzenin je zvýšená toxicita. A opravdu, já i miminko jsme měli zvýšenou toxicitu. Ta byla snížena a opruzeniny ‚zázračně‘ zmizely…

V dalších dnech Vojtu začaly trápit ‚prdíky‘. Tedy dle rad zkušenějších maminek jsem si zprvu myslela, že tomu tak je. Vojta vždy začal téměř hystericky plakat, svíjet se, kopat nožičkama. Dle západní medicíny by zřejmě šlo o ‚novorozeneckou koliku‘, která je běžná a s kterou se prý nedá nic dělat, prostě jen čekat, až přejde… Skutečnou příčinou bolístek ovšem byla rozlitá kundalini!!! Po stáhnutí kundalini bolesti okamžitě přestaly a Vojta byl naprosto klidný!!!

Další ze zkušeností byla následující: při kojení se Vojta zničehonic začal svíjet a prskat, trhat se od prsu a kroutit. Jakmile jsem ho zvedla do vzpřímené polohy, uklidnil se, když jsem ho znovu chtěla přiložit k prsu, vše se opakovalo. Přitom bylo vidět, že by rád pil, měl hlad, ale něco bylo špatně. Příčinou se ukázala být zablokovaná 3. čakra. Po odblokování se okamžitě vše uklidnilo a Vojtík baštil jako to nejspokojenější miminko… Tento stav se opakoval několikrát denně po několik dní, vždy okamžitě po zákroku nastal obrat o 100%.

Měla jsem možnost si díky Vojtovi ověřit víru, pracovat na svém strachu o něj a zažít spoustu cenných zkušeností. Přestože jsem chvílemi byla zoufalá, velmi za tuto výuku děkuji!! Věřím, že mé zkušenosti pomohou dalším maminkám, které běžně zažívají u svých miminek podobné stavy a ve kterých jim klasická medicína není schopná pomoci, maximálně nasadí kapičky, antibiotika, které ovšem nic neřeší.“

S vděčností Sedlákovi