Bolesti kloubů, kašel, chronická únava – bakterie boreliózy

36 let – České Budějovice

„V době mého druhého těhotenství (2006), jsem se cítila nezvykle unavená a oslabená, často jsem potřebovala spát. Přikládala jsem to mému stavu a neřešila to. Ještě před otěhotněním jsme s manželem navštívili paní zabývající se homeopatií, a ta mi vytestovala, že mám v těle borelie. Tehdy jsem tuto informaci nebrala moc vážně, neboť jsem si nebyla vědoma žádného kousnutí klíštěte ani nezaznamenala žádný otok.

Po narození dcery byla únava již nesnesitelná, spala bych pořád. Stále jsem to ale přikládala tomu, že celé noci kojím. Postupně mě začala velmi bolet ramena, zvláště levé. Bolest byla podobná, jako by mi někdo vrazil nůž do ramenního kloubu a dloubal mě tam. Nemohla jsem unést dítě, postupně se začaly přidávat bolesti kyčlí a nakonec nevysvětlitelný kašel.

Požádala jsem tedy o pomoc mou přítelkyni Jožku Wenkeovou, kterou jsem znala několik let, důvěřovala jí a věděla, že má již bohaté zkušenosti s duchovním uzdravováním svým a svých klientů.

Po provedené diagnostice mého energetického systému jsem dostala informaci, že borelie sehrávají v mém stavu zásadní roli. Celé těhotenství se ve mně tyto bakterie množily a postupně zasahovaly celý organismus. Fyzické tělo již bylo zasaženo boreliemi ze 70%, podle diagnostiky byly shledány ve všech kloubech a v dýchacím systému. To pro mě byla zdrcující zpráva, obzvláště proto, že jsme se v té době jako rodina již zcela zřekli léčby klasickou moderní medicínou a začít užívat chemická antibiotika pro mě bylo nepřijatelné. Z dostupných informací o „borelióze“ jsem se také dočetla, že pokud jsou tyto bakterie v těle delší dobu a zasáhnou klouby, není již údajně šance se jich zbavit a následuje postupný rozpad kloubů a invalidní vozík. To opravdu nebyla dobrá vyhlídka, neboť mi bylo sděleno, že mám tyto bakterie v těle přes tři roky.

Ihned jsem požádala o termín léčení a vydala se do Prahy. Po energetickém zásahu mi bylo oznámeno, že byly tyto bakterie duchovním působením energeticky odstraněny – doslova z těla odsáty. Zprvu jsem vůbec nechápala, jak je toto možné. Pokládala jsem si otázku: „Kudy byly odsáty, jakým způsobem?“ Ale pak mi bylo vysvětleno, že Bůh je všemohoucí a že není třeba přijít všemu na kloub, jen se žádá tento zázrak v pokoře přijmout.

Postupně jsem začala pociťovat úlevu. Po několika dnech zmizel nepříjemný kašel a nesnesitelné bolesti kloubů začaly ustupovat. Byla jsem Jožkou Wenkeovou upozorněna na to, že rekonvalescence bude trvat několik měsíců, neboť rozsah napadení mého těla boreliemi byl již kritický. Pravidelně jsem v modlitbách děkovala Bohu za tento zázrak, na doléčení užívala tinkturu z lichořeřišnice a sledovala změny na svém těle a na energii.

Po půl roce od léčení jsem mohla s jistotou prohlásit, že moje životní energie je v pořádku a že nemám již žádné bolesti kloubů. Dnes již vím, že duchovní léčení dokázalo to, co by nedokázala žádná antibiotika. Jsem Jožce Wenkeové velmi vděčna za pomoc nejen při mém prvním neuvěřitelném zážitku s léčením Božím světlem, ale i za postupné léčení všech členů mé rodiny.

Naše děti jsou také léčeny výhradně duchovní léčbou, při které je vždy nalezena pravá příčina vzniklého problému. Neexistuje situace, při níž bychom se rozhodli podat nějaký chemický lék, který příčinu problému neřeší. Od útlého dětství vedeme děti k modlitbám za zdraví, které mají, a za neviditelnou ochranu, která je jim poskytnuta.

Jožka Wenkeová se stala postupně jedním z nejdůležitějších lidí v mém životě. Děkuji jí za vše, co mě naučila, za čas, který mi vytrvale věnuje, za cenné rady, které mi poskytuje, a hlavně za to, že mi ukázala cestu k Bohu a postupně tak dovedla k sebeuzdravování duchovní cestou a k nezávislosti na lékařích a lécích.“

S úctou, láskou a vděčností

Zuzana Boháčová